Ewa Farna zveřejnila krásné video s dcerou: Fanoušci v komentářích upozornili na vlasy malé Elly

Začátkem března zpěvačka Ewa Farna porodila dceru Ellu. Napsala o tom 9. března na svém Instagramu a poté přestala být aktivní na sociálních sítích. Před pár dny ale zveřejnila roztomilé rodinné video. Šťastná maminka se nyní věnuje dětem na plné pecky. Píše o tom portál eXtra.cz.

Ewa Farna / Zdroj: youtube.com

Začátkem minulého měsíce porodila Ewa Farna druhého potomka. Její dcera dostala krásné jméno Ella. 9. března napsala o narození dítěte, ale také bylo vidět, že ji trápí vojenský konflikt na Ukrajině.

Tehdy na sociálních sítích prohlásila, že žijeme už v nové realitě a dodala, že by k tomu mohla říct jen „#makekidsnowar“.

Ewa Farna / Zdroj: youtube.com

Poté na Instagramu nějakou dobu nic nezveřejňovala. Před pár dny ale fanouškům ukázala roztomilé video z domova.

„Jednou určitě stihnu napsat víc. Jednou,“ napsala Ewa Farna k videu. Zpěvačka a její syn však kroutili hlavami.

Ewa Farna / Zdroj: youtube.com

Fanoušci v komentářích také upozornili na vlasy malé Elly. Jiní také psali, že zpěvačka má krásnou rodinu. Šťastná maminka se nyní plně věnuje péči o děti.

Psali jsme:„Poprosím vás některé o trochu úcty k tomuto stavu i k mé osobě“: Těhotná Eva Burešová prozradila, že fanoušci jsou na ni zlí

PSALI JSME: „JSEM RÁDA, ŽE JSEM Z TOHOTO TOXICKÉHO VZTAHU VENKU“: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PROMLUVILA O NOVÉM VZTAHU SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍM TEĎ NOSIT TMAVÉ BRÝLE A OBKLADY“: ANDREJ BABIŠ ŘEKL, JAKOU OPERACI PODSTOUPIL

Share