Domácí mazlíček byl ponechán na jeden den v „psím hotelu“. Ale utekl a šel domů 12 km

Tříletá Daisy má za sebou největší cestu svého života, když prošla 12 kilometrů, překročila dvě hlavní dálnice a několik dalších silnic.

Když byli obyvatelé anglické vesnice Drayton Bassett – Phil Blakeaway a Charlotte Webster – informováni že jejich oblíbená fenka zmizela, byli znepokojení. V tento den vzal pár domácího mazlíčka do „psího hotelu“, protože se kvůli práci nemohli o Daisy postarat. Fenka byla v areálu poprvé. Mezi ním a domem ležela cesta dlouhá 12 kilometrů, dvě hlavní dálnice a několik dalších silnic pro nákladní dopravu.

Pro začátek Phil a Charlotte zveřejnili na sociálních médiích příspěvek zaměřený na Daisy, který sdíleli tisíce uživatelů. A velmi brzy dostali zprávy od 40 lidí, kteří byli připraveni pomoct při hledání. Podle různých zdrojů byla Daisy viděna buď v hotelu, nebo v parku, ale lidé ji nemohli chytit. Jak překvapení byli majitelé, když se 18 hodin po zmizení fenky vrátili domů a našli ho u dveří domu.

Pes s majiteli/Zdroj: goodhouse.ru

„Zabočili jsme na příjezdovou cestu a uviděli jsme Daisy na verandě. Byla velmi tichá a unavená, jen seděla a čekala na náš návrat. Když auto poznala, zakňučela a rychle vrtěla ocasem,“ řekla Charlotte.

Cesta/Zdroj: goodhouse.ru

Charlotte byla šokovaná. Nedokázala si ani představit, že její fenka bude schopná ujít tak obrovskou vzdálenost a najít svůj domov. Toho večera se pár Daisy nepustil a nikdo nemohl zadržet slzy.

Za to nemohou majitelé „psího hotelu“. Daisy je velmi tvrdohlavá a vytrvalá fenka, která je obeznámená s dlouhými cestami. Britové ji v roce 2017 našli na ulici na Srí Lance docela malou. Spolu s bratrem a sestrou byla vyhozena z domu. Když další dvě štěňata zemřela na babeziózu, Phil a Charlotte se rozhodli pomoct Daisy a odvést ji do Velké Británie. Když pár organizoval dokumenty, štěně zůstalo u vedoucího organizace pro dobré životní podmínky zvířat SOS Srí Lanka.

V podmínkách, ve kterých fenka vyrůstala, by určitě zemřela. Fenka, jako by si uvědomovala, kolik toho pro ni majitelé udělali, se stala jejich nejvěrnější a nejoddanější kamarádkou a nemohla bez nich žít ani den. Rozhodla se pro útěk a riskantní cestu k těm, kteří ji dali život, o kterém ani nesnila.

Už jste někdy používali psí hotely?

PSALI JSME: KDYŽ SE PES „OMLOUVÁ“ SVÉMU MAJITELI: TOTO VIDEO DOJALO UŽ PŘES 100 000 UŽIVATELŮ NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: NA PYTLE S ODPADY LEŽEL VYČERPANÝ PES, KTERÝ NEMOHL ANI ZVEDNOUT HLAVU: ZACHRÁNILA HO JEN NEUVĚŘITELNÁ NÁHODA

Share