“Dojetí střídá únava”: Klusovi se nakonec přestěhovali do vysněného hnízda

Známý zpěvák Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou a svými dětmi se nakonec přestěhovali do svého vysněného hnízda, ve kterém velká rodina Klusovych bude opravdu šťastná.

Tomáš Klus se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Vysněný dům stavěli 6 let, a během tohoto období celá rodina zpěváka bydlela v malém domečku se dvěma ložnici. Náročné období Klusovi mají za sebou, a od 17. března už bydlí ve svém domečku ze snů.

“Dojetí střídá únava. Ale stalo to všechno tak moc za to,” napsala na svém Instagramu Tamara, pro kterou stavení doby bylo velmi zajímavým. Podle jejich slov, někdy je jí smutno, že budování vysněného hnízda skončilo.

Dům Klusovych/Zdroj: instagram.com

V novém domečku Klusovi už bydlí několik dnů, a dokonce první dny bydlení se nemohly obejít bez slz. Plakal syn Tomáše a Tamary Alfréd, který prohrál v Člověče, nezlob se.

Fotografiemi svého domečku se Klusovi pochlubili na svém Instagramu. Jejich vysněné hnízdo vypadá úžasně, a je postavené z přírodních materiálů a v novém domečku známého zpěváka je hodně dřeva a betonu.

Tamara Klusová/Zdroj: instagram.comPSALI JSME: “MADONNA JE MOJE OBLÍBENKYNĚ”: ZUZANA BELOHORCOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY SVÝM ZPĚVEM

PŘIPOMINAME: „NEMĚLA JSEM DOBRÝ ŽIVOT“: LEGENDÁRNÍ ZPĚVAČKA TINA TURNEROVÁ SE DEFINITIVNĚ ROZLOUČILA SE SVÝMI FANOUŠKY

Share