Dojemné duo Andrea Bocelli s dcerou Virginií dobývá srdce lidí po celém světě: video má skoro 2 miliony zhlédnutí

Andrea Bocelli po mnoho let těší melomany svým silným a krásným tenorem, ale jeho duet s mladou dcerou Virginií nedávno dobyl srdce lidí po celém světě.

Andrea Bocell zpívá se svou dcerou / Zdroj: YouTube

Bocelli začínal jako operní zpěvák a potěšil mnoho fanoušků svými neuvěřitelnými vokálními talenty. Postupně si italský tenor získal popularitu v hlavním proudu zpíváním popu. Jeho úspěšný duet se Céline Dion v roce 1998 přilákal pozornost nových fanoušků.

Virginia se nestala prvním dítětem, se kterým Bocelli nahrál duet. Italský zpěvák také zpíval se svými dvěma staršími dětmi. Matteo Bocelli, také populární zpěvák, zaznamenal neuvěřitelný duet se svým otcem: jejich společná práce Fall On Me vstoupila do alba Si.

V ní jde o vztah otce a syna. Bocelli zazpíval píseň v italštině a angličtině. Aniž by chtěl rezignovat, Bocelliho starší syn, Amos, který je mimochodem také hudebník, hrál na klavír v akustických verzích písní Sono Qui a Ali di libertà.  Duo Anrea s Matteem a dvě písně, které Amos hrál, byly zahrnuty do nedávného alba Si.

V roce 2012 se Bocelli a jeho manželce Veronice Bertie narodila holčička Virginia. Ve věku sedmi let zpívala duet se svým otcem a toto video bylo viděno mnoho krát. Na videu zveřejněném v prosinci 2019 holčička a její otec zpívají Fall on Me. Tu samou píseň co zpíval se synem Matteem.

Manželka Andrea Bocell zpívá se svou dcerou / Zdroj: YouTube

Mnoho komentátorů poznamenalo zvláštní energii mezi otcem a dcerou. Holčička se během zpěvu láskyplně přitiskne ke svému otci a zjevná náklonnost mezi těmito dvěma jistě roztopila srdce mnoha lidí po celém světě.

Na videu jsou také záběry, kde mladá hvězda zpívá společně s maminkou, krouží v tanci a také zpívá sólo. Z tohoto videa je zřejmé, že vazba mezi Bocellim a Virginií je velmi hluboká. Každý rodič pocítí lásku, kterou tento videozáznam vyzařuje.

PSALI JSME: ANDREA BOCELLI A JEHO KRÁSNÁ ŽENA VERONICA BERTI PŘEDVEDLI PARÁDNÍ DUO: TOTO VIDEO MÁ UŽ PŘES 4 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: „TATO PÍSEŇ JE MILOVANÁ PO CELÉM SVĚTĚ“ : REAKCE DÍTĚTE NA MAGICKÝ HLAS ANDREA BOCELLIHO ZAUJALA VÍCE NEŽ 1 000 000 DIVÁKŮ

Share