Dobře zvolený účes pomůže vrátit mladá léta: 10 nejlepších účesů pro ženy

Móda pro účesy pro zralé dámy se neustále mění. Jak si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje? Nový účes je vždy složité rozhodnutí, zejména pro starší ženy.

Účes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nebojte se ukázat šedivé vlasy

Účes/Zdroj: syl.ru

Mnoho žen má tendenci skrývat šedivé vlasy a věří, že to prozrazuje jejich věk. Ve skutečnosti není nic lepšího, než ukázat svou přirozenou krásu. Tento odstín si naopak získává popularitu nejen u zralých žen, ale také u mladých žen.

Účes shag

Účes/Zdroj: syl.ru

Shag bude vyhovovat majitelům hustých vlasů se světlými prameny. Tento vrstvený a občas chaotický účes vytvoří objem, který nevyžaduje dlouhý styling.

Vrstvený pixie

Účes/Zdroj: syl.ru

Účes pro dospělé dámy nemusí vždy vypadat chaoticky. Tento účes je perfektní, pokud stále chcete skrýt šedé vlasy, které se objeví.

Střední délka se stupňovitými konečky

Účes/Zdroj: syl.ru

Střední délka pomáhá skrývat stárnoucí nedokonalosti obličeje, například jeho nerovný ovál. Tento účes je univerzální a hodí se téměř všem ženám. Stupňovité konečky jí dodávají objem.

Vrstvený bob s peřím

Účes/Zdroj: syl.ru

Jedná se o klasický účes pro ženy nad 50 let. Péče o krátké vlasy je snadnější a tento účes nevyžaduje důkladný styling.

Vrstvený pixie s krásnou ofinou

Účes/Zdroj: syl.ru

Často si ji vybírají majitelé hustých vlasů. V tomto účesu má každý pramen jinou délku, což mu dodává objem. Účes nevyžaduje žádný styling.

Bob na vlnitých vlasech po ramena

Účes/Zdroj: syl.ru

Tento účes úhledně skrývá nedokonalosti tváře související s věkem: mimické vrásky v koutcích očí, nerovný ovál a záhyby na krku.

Extrémně krátká délka

Účes/Zdroj: syl.ru

Extrémně krátké účesy vypadají dokonale u starších žen. Pročešte prameny vzhůru, vytvoří se efekt prodloužení kadeří s objemem.

Kudrlinky jako odraz mládí v duši

Účes/Zdroj: syl.ru

Pokud to zdraví vašich vlasů dovolí, můžete si je také nechat dlouhé. Zvlněné kadeře, které spadají až k lopatkám, vás nezestárnou. Naopak, budete jen vypadat mladší.

Rozhodněte se o ofinu

Účes/Zdroj: syl.ru

Mladé dívky vědí, jak ofina může změnit tvář. Přesná ofina vám bude zmenšovat roky. Kromě toho skryje vrásky na čele a zdůrazní ovál obličeje.

ČTĚTE TAKÉ: DÍVCE SE LÍBIL ÚČES, DOKUD SE NEOTOČILA: KDYŽ SE VIDĚLA ZEZADU, POPADLA KLEŠTĚ

PSALI JSME: DÍVCE SE LÍBIL ÚČES, DOKUD SE NEOTOČILA: KDYŽ SE VIDĚLA ZEZADU, POPADLA KLEŠTĚ

Share