Dívka se dozvěděla, že její přítel ji podvádí, ale nezrušila společnou dovolenou: na letišti muže čekalo překvapení

Dvě obyvatelky USA se dozvěděly, že je společný přítel téměř rok je obě podváděl. Dívky se o vzájemné existenci dozvěděly čtyři dny předtím, než se jedna z nich chystala s přítelem do Turecka. Na letišti muže však čekalo překvapení.

Kristen Bishop z Texasu nečekala, že se stane nejlepší přítelkyní Sofie Miller, milenky svého (již bývalého) přítele Adama.

Sophie a Kristen se dozvěděli, že přidal je obě podvádí / Zdroj: medialeaks.ru

Dívky o sobě nic nevěděly, dokud Sophie nenašla Kristen na sociálních sítích a nenahrála jí hlasovou zprávu, ve které vyprávěla celou pravdu o vztahu s Adamem. Stalo se tak koncem března 2021, čtyři dny před cestou Kristen a Adama do Turecka na osm dní.

„Jen jsem dostala od Sophie hlasovou zprávu, ve které říkala: „Hej, právě jsem se o tobě dozvěděla. Chodila jsem s ním devět měsíců a říkala jsem si, že i ty by jsi chtěla o mě vědět. Můžeme si zavolat,“ řekla Kristen

Kristen ze začátku zcela cizímu člověku nevěřila, ale když si holky zavolaly přes videohovor, bylo jasné, že Sophie je v Adamově bytě.

Kamarádky se zlomeným srdcem dlouho hovořily, snažily se situaci objasnit a dozvěděly se stále více detailů ze vztahu s Adamem.

Sophie a Kristen na dovoleně v Turecku / Zdroj: medialeaks.ru

„Potkali jsme se všichni na stejné seznamce. Začal chodit se Sophií o měsíc dřív než se mnou. Celou dobu mi lhal, že někam jede, a v tu dobu byl s ní.“ řekla Kristen.

Během telefonického rozhovoru dívky napadlo geniální myšlenku – pomstít se Adamovi a spojit se proti němu. K tomu se druhý den sešli v kavárně, aby probrali detaily.

V čem byl platně celý plán? Kristen dovolenou s Adamem nezrušila a řekla mu, že si rezervovala místa v hotelu. Mezitím Sophie již vzala letenku s příletem na stejné letiště, ale jen o dvě hodiny dříve.

Dívky se na všem dohodly předem a na mapách označily místo setkání. Scéna měla začít po přistání letadla u ženské toalety, kam Kristen přivedla Adama.

„Ukázala jsem mu fotku, na které jsem byla já a Sophie. Řekla jsem, že všechno vím a že s ním končím. Rezervovaný pokoj v hotelu pro něj není.“

Dále to bylo ještě veselejší, když se k dvojici přiblížila Miller, Adam prostě neměl slov. Nečekal, že se setká se svou milenkou na letišti v Turecku. Dívka udělala totéž, co Kristen, a spolu se vydali užívat si výhledy Istanbulu.

Sophie a Kristen na dovoleně v Turecku / Zdroj: medialeaks.ru

„Jeho reakci byla totální otupělost. Do té doby nikdy neztratil řeč, “ prozradila Kristen.

Kamarádky spolu strávily krásných osm dní a užívaly si cestování.

PSALI JSEM: CHLAPEC, 18 TÝDNŮ: V MANŽELOVĚ KAPSE JSEM NAŠLA ULTRAZVUKOVÉ VYŠETŘENÍ TĚHOTNÉ ŽENY

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NAŠEL NA ULICI ČERNÉ CHUNDELATÉ STVOŘENÍ: NEMUSEL HO BRAT DO SVÝCH RUKOU

Share