Tato dívka je velmi podobná Barbie a plastické operace zde nemají s tím nic společného

Od dětství byla pro miliony dívek měřítkem krásy Panenka Barbie. Pro mnoho lidí sen vypadat jako štíhlá panenka se zlatými vlasy zůstal ve vzdáleném dětství.

Elizabeth Smith / Zdroj: instagram.com

Pro ostatní se dětský sen změnil v mánii a již v dospělosti jsou připraveni provést desítky plastických operací a dalších zásahů do vzhledu, jen aby dosáhli toho ideálu. Dnešní hrdinka však nepatří do žádné z výše uvedených kategorií. Tato dívka, jak mnozí tvrdí, je živou kopií Barbie. Současně sama dívka nesdílí všeobecný obdiv a popírá podobnost.

Kráska se jmenuje Elizabeth Smith. Ve Skotsku, ve městě Edinburgh, kde dívka žije, získala slávu místní panenky Barbie. A zatímco Elizabeth je hezké slyšet spoustu komplimentů ohledně jejího vzhledu, podobnost s populární panenkou však nevidí.

Při pohledu z boku je však obraz Barbie evidentní. Koneckonců, příroda obdařila Elizabeth tenkým pasem, malými kyprými rty a nádhernými blond vlasy. A dívka sama udržuje obraz – Elizabeth se ráda obléká draho, v krásné a luxusní oblečení.

Jak sama skotka poznamenává, je jí často věnována pozornost. Téměř každý kolemjdoucí, který se rozhodl pochválit Elizabeth, zaznamenává její podobnost s Barbie. Dívka naznačuje, že tuto reakci do značné míry vyvolávají její objemné kudrlinky a make-up, které jsou podobné jako u panenky.

Nezůstává bez pozornosti a šatníku dívky. Styl a vášeň pro drahé oblečení však dívka nepřijala od Barbie, ale od své matky.

Elizabeth Smith se snaží držet krok s módními trendy a ráda doplňuje svůj šatník. Pouze bot má dívka zhruba 40 párů. Nakupuje každý týden a výběr oblečení bere vážně.

PSALI JSME: RUSKÁ „BARBIE“ BYLA UNAVENÁ Z TOHO, ŽE JE PANENKO: ROZHODLA SE ÚPLNĚ ZMĚNIT SVŮJ IMAGE A TEĎ JE TO OBYČEJNÁ DÍVKA

PŘIPOMÍNÁME: DALŠÍ ŽIVÁ BARBIE: JAK VYPADALA DÍVKA PŘED PLASTICKÝMI OPERACEMI

Share