Žena nechtěla být jako všichni ostatní, a rozhodla se změnit tvář: Teď nemůže normálně jíst, ale je šťastná, že si moc zvětšila rty

Andrea Ivanova žije v bulharské Sofii. Bývala obyčejná dívka, která se nijak nelišila od jejích přátel a spolužáků na vysoké škole. Měla normální vzhled, nic zvláštního.

Andrea Ivanova/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Andrea ale nechtěla být jako všichni ostatní, a tak se rozhodla změnit tvář. Dívka utratila spoustu peněz za zvětšení rtů a nedávno podstoupila dvacátou operaci této části obličeje.

A pravděpodobně na tom se nezastaví. Mnoho lidí se již obává o zdraví dívky, protože její rty vypadají, jako by měly prasknout.

Dívka je však velmi šťastná. Věří, že její rty jsou nejkrásnější na světě. Andrea si myslí, že vypadá jako Barbie. Řekla, že zvětšení rtů vedlo ke zvýšení její sledujících na sociální síti.

Neustále jí chválí, i když se najde i stejné množství negativních reakci. Dívka tvrdí, že znechucení jí píší ženy, které závidí její vzhledu.

Po poslední injekci Ivanova cítí bolest během jídla a otevírání úst. Lékaři však řekli, že to brzy přestane.

Andre si nemyslí, že se zbláznila do injekcí, ale její fotografie lze vzít jako příklad toho, jak nevypadat.

ČTĚTE TAKÉ: MÁMĚ JE 61 A SYNOVI 37, ALE VYPADAJÍ JAKO VRSTEVNÍCI: JAKÉ JE TAJEMSTVÍ STARŠÍ BARBIE A PROČ JI NEMAJÍ RÁDI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PSALI JSME: VZHLED MUŽE MU BRÁNIL NAJÍT PRÁCI, ALE PLASTICKÁ OPERACE VYŘEŠILA PROBLÉM: JAK TEĎ VYPADÁ

Share