Co Natálie Grossová zdědila po tatínkovi: o tom řekla matka Šárka Grossová

Zpěvačka a herečka Natálie Grossová ve svých osmnácti letech už dosáhla úspěchu. Zazpívala už mnoho písní, hrála mnoho rolí v divadle, ale také už hraje v seriálech. Dlouhodobě na sobě tvrdě pracuje. Část svého talentu zdědila po svých rodičích. Její matka Šárka Grossová o tom řekla více pro ŽivotvČesku.cz.

Je jí sice teprve osmnáct let, ale už 10 let se věnuje své umělecké kariéře. Ale Natálie Grossova je ráda, že se rozhodla pro tuto cestu.

Například ráda hraje různé role a ráda to dělá před kamerou. Už také hraje v populárním českem seriálu, takže se jí popularita jen zvyšuje.

Hodně nasobě pracuje, ale kromě toho je třeba říci, že také zdědila po svých rodičích trochu talentu. Každý z jejích rodičů byl v něčem jedinečný.

„Po tatínkovi zdědila výřečnost a exhibicionismus. No a já jsem v mládí tancovala, věnovala se hodně sportu a hrála na klavír,“ přiznala její maminka Šárka Grossová pro Život v Česku.

Proto předpokládá, že možná její dcera po ní zdědila lásku k hudbě a k aktivnímu životu. V každém případě mladá celebrita hodlá realizovat svůj potenciál.

Kolegové ze showbyznysu si myslí, že Natálie Grossová bude mít v budoucnu dobrou kariéru. Rozhodně pokud bude pokračovat ve svých cílech a snech, pak dosáhne ještě většího úspěchu.

PSALI JSME: “1 JMÉNO TÝDNĚ Z KOLA VEN”: ORNELLA KOKTOVÁ PROZRADILA, JAK VYBÍRÁ JMÉNO PRO SVOU BUDOUCÍ DCERKU

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADAJÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČESKÉ HVĚZDY BEZ MAKE UPU

Share