Chrání je anděl strážný: 3 znamení zvěrokruhu, která jsou chráněna magickými silami

Bez ohledu na to, jak těžké může být určité období života, nenechte se odradit. Některým pomáhá myšlenka, že jsou pod ochranou anděla strážného. I ta nejtemnější noc končí a ráno začíná.

Žena/zdroj: lime.energy

Blíženci

Blíženci jsou vždy na správném místě ve správný čas. Každý známý pro ně je osudový. Štěstí jim doslova skočí do rukou. Hlavním úkolem Blíženců je využít okamžik a všímat si znamení osudu. Anděl strážný miluje vděčné lidi, kteří rádi přijímají dary.

Anděl/zdroj: lime.energy

Panna

Panny upřímně věří, že díky svému úsilí a tvrdé práci získají všechno dobré. To je částečně pravda, ale nezapomeňte, že toto znamení zvěrokruhu je pod silnou ochranou anděla strážného.

Ruka/zdroj: lime.energy

Anděl strážný dává tomuto znamení zvěrokruhu bystrou mysl, schopnost vidět dopředu a mimořádný vkus.

Střelec

Střelec jsou neuvěřitelně pozitivní, optimističtí a vděční lidé. bez ohledu na to, co se stane, vždy věří v to nejlepší, a tak se to stane!

Slunce/zdroj: lime.energy

Není divu, že říkají, že dobro je přitahováno k dobru. Střelci jsou otevřeni všemu novému, jsou jako malé děti žijící v očekávání Vánoc.

PSALI JSME: VYCHOVALA JSEM TŘI DĚTI A LITUJI TOHO: CELÝ ŽIVOT JSEM STRÁVILA JEJÍCH VÝCHOVOU A TEĎ V DŮCHODU SI NA MĚ NIKDO NEVZPOMNĚL

PŘIPOMÍNÁME: V DOSPĚLOSTI JSEM SI UVĚDOMILA, KTERÝM LIDEM JE TŘEBA SE VYHNOUT. ŽIVOT SE OKAMŽITĚ ZMĚNIL K LEPŠÍMU A MÁM PENÍZE NAVÍC

Share