Charlotte Štiková překvapila fanoušky svou proměnou: Jak nyní vypadá sestra Ornelly Koktové, která shodila až 20 kilogramů

24letá mladší dcera Moniky Štikové Charlotte překvapila své fanoušky úžasnou proměnou. Mladá slečna vždycky měla kily navíc, ale před pár měsíci se rozhodla to navždy změnit.

Charlotte Štiková/Zdroj: youtube.com

Portálu ŽivotvČesku promluvila, že zhubla o 20 kilogramů, z čeho je velmi nadšena. Charlotte ale v hubnutí bude pokračovat, protože by moc chtěla mít úžasnou a krásnou postavu.

Charlotte pro hubnutí musela upravit svůj jídelníček a také se začala pohybovat, což se jí moc daří, a díky dietám a pohybu se jí podařilo zhubnout o 20 kilo.

Charlotte Štiková/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, cvičí pětkrát týdne, a každé ráno chodí až 6 kilometrů. “Doufám, že ta kila půjdou snadno dolů,” řekla zmíněnému portálu Charlotte, která je velmi ráda, že se jí daří postupně hubnout.

Svůj jídelníček dokonce upravovala se svým doktorem, a dokonce řekla, že hubnout jí pomáhá protein. Na začátku Charlotte hubla docela rychle, ale potom musela zpomalit, protože nechce, aby jí po rychlém hubnutí visela kůže.

Charlotte Štiková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “SHODIL JSEM PĚT KILO, POTŘEBUJI JEŠTĚ TŘI“: HEREC JIŘÍ KRAMPOL SVĚŘIL, JAK SE MU PODAŘILO ZHUBNOUT PO COVIDOVÉM VOLNU

PŘIPOMINAME: RADIKÁLNÍ ŘEŠENÍ PARTNERKY JAROMÍRA JÁGRA: CO UDĚLALA DOMINIKA BRANIŠOVÁ, ABY ZHUBLA PO MĚSÍČNÍ DOVOLENÉ

Share