Buclatý muž v noci stěží dýchal, ale doktorovo volání všechno změnilo: Z kilogramů udělal svaly a jak nyní vypadá

Obyvatel Spojených států přesně ví, jak se z kilogramů udělat svaly. K tomu nepotřeboval operace – stačil jeden hovor od lékaře, který všechno změnil.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Giancarlo podle něj měl celý život problémy s nadváhou. Zbožňoval nezdravé jídlo a nemohl s tím nic dělat, což vedlo k tomu, že ve věku 40 let vážil muž 195 kilogramů a spotřeboval asi šest tisíc kalorií denně. Kvůli těmto zvykům pravidelně pociťoval v noci záchvaty únavy a potíže s dýcháním.

„Měl jsem tříletého syna a nevěděl jsem, jestli ho uvidím dospělým.“

Muž se synem/Zdroj: medialeaks.ru

Giancarlo se však nevzdal, rozhodl se postarat o své zdraví a v roce 2019 šel navštívit kardiologa. Když se muž vrátil domů, lékař mu zavolal a oznámil nepříjemnou zprávu. Pokud pacient nezmění svůj životní styl, pak se za dva roky může připravit na svůj vlastní pohřeb.

„Nechtěl jsem, aby se to stalo.“

Muž řekl, že doktorova slova ho vedla k zahájení nového života. Giancarlo se vzdal nezdravého jídla, držel dietu, začal trávit více času na čerstvém vzduchu a upravoval svůj spánkový režim.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Výsledkem bylo, že za 19 měsíců se mu podařilo zhubnout 95 kilogramů. A v říjnu 2020 se zúčastnil svých prvních kulturistických soutěží.

V březnu 2021 dosáhla hmotnost Giancarla 100 kilogramů. Nyní radí každému, kdo chce zhubnout, a je na začátku své cesty.

„Najděte důvod, proč jste se rozhodli zhubnout. Buďte trpěliví, zvládnete to. Jsem živým důkazem.“

PSALI JSME: PROČ TOM HANKS DOSTAL OD FANOUŠKŮ PŘEZDÍVKU „AMERICKÝ TÁTA“

PŘIPOMÍNÁME: NECHALI NEZBEDNÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA V ÚTULKU A ZAČAL SE CÍTIT OSAMOCENĚ: VYPADLA MU TÉMĚŘ VŠECHNA SRST, ZHUBNUL A POŘAD ŠTĚKAL

Share