Babiš promluvil o své chybě, která poškodila jeho rodinu: expremiér řekl, co dělal v mládí

Expremiér Andrej Babiš má velice rád svou rodinu, ale přiznává, že ji zanedbával kvůli politice. Nyní však má více volného času a může se manželce a dětem věnovat. Chodí na koncerty a festivaly. Politik totiž prozradil, že v mládí byl diskžokej. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

„Moje rodina nikdy neskousla, že jsem šel do politiky,“ říká Babiš s tím, že mu je vyčítáno to, že s nimi tento krok nekonzultoval. Bývalý premiér dodává, že to prý byla chyba, proto to poškodilo rodinu a jeho podnikání. Manželce Monice se prý také příliš nezamlouvá jeho případná kandidatura na prezidenta.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Na svou rodinu je ale pyšný a dodává, že syn plánuje po maturitě studovat někde mimo Česko. Dcera prý bude dál studovat už v Praze.

Babiš podotkl, že nyní už pracuje méně a má volnou sobotu a neděli. Stále natáčí pořad Čau lidi, ale dělá to v pondělí.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Politik více chodí mezi lidi. Navštěvuje festivaly a má Instagram. Hudbu má Babiš moc rád a prozradil, že v mládí byl diskžokej.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Opoziční poslanec říká, že mu lidé říkají, aby se do politiky vrátil a byl znovu premiérem. Andrej Babiš ale vysvětluje, že aktuální situace je nadlouho a jen tak se nic nezmění.

PSALI JSME: „UKRAJINA VNESLA DO EVROPY NOVOU DYNAMIKU“: VÍT RAKUŠAN PROZRADIL, JAK CHCE VLÁDA ŘEŠIT MIGRAČNÍ KRIZI

PŘIPOMÍNÁME: „ZŮSTÁVÁ SILNÁ A JEDNOTNÁ“: EU MŮŽE UKRAJINĚ POSKYTNOUT DALŠÍ VOJENSKOU POMOC V HODNOTĚ 500 MILIONŮ EUR

Share