Babiš oznámil termín, kdy definitivně promluví o své kandidatuře na prezidenta: o Hrad bude bojovat jen v případě, že s tím souhlasí jeho rodina

Expremiér Andrej Babiš už ví, kdy promluví o své kandidatuře na prezidenta České republiky. Bývalý předseda vlády je prý otázkami na toto téma zahlcen a průzkumy naznačují, že by volby měl vyhrát. Píše o tom web tn.nova.cz.

Již delší dobu se mluví o tom, jestli Babiš nakonec o Hrad bude bojovat. Nyní politik částečně promluvil o tom, jak se rozhodl.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Zatím Babiš říká, že ještě neví a jeho rodina je na něho naštvaná, že vůbec do politiky vstoupil. Politik dodává, že kandidátů je nyní hodně a aktuální vláda má také své plány.

„Takže já říkám, že se vyjádřím někdy v září, jestli ano, nebo ne,“ zdůraznil Babiš s tím, že do té doby bude jezdit po České republice a bude se setkávat s lidmi jako opoziční politik.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Minulý rok bývalý premiér říkal, že se před oznámením svého rozhodnutí musí poradit s rodinou, která není zrovna nadšená.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Agentura SANEP před nedávném uvedla, že Andrej Babiš má největší podporu v prvním kole se ziskem 26,1 %. Zvítězit by měl i ve druhem kole s 51,7 %. Porazil by tak expředsedu vojenského výboru NATO Petra Pavla.

PSALI JSME: “CELÝ ŽIVOT JSEM ZVYKLÁ, ŽE SE O SEBE MUSÍM POSTARAT SAMA” KATEŘINA BROŽOVÁ PROMLUVILA, JAKÝ BYZNYS JI ŽIVIL BĚHEM PANDEMIE

PŘIPOMÍNÁME: MANDÁTOVÝ A IMUNITNÍ VÝBOR DOPORUČUJE, ABY BYL ANDREJ BABIŠ VYDÁN K TRESTNÍMU STÍHÁNÍ: DŮVODEM JE KAUZA ČAPÍ HNÍZDO

Share