Anička Slováčková upozornila na důležitost kontrol: Zda má zpěvačkaavy ještě z nějaké nemoci po rakovině prsu

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková vyhrála svůj boj s rakovinou, ale pravděpodobně bude mít větší obavy o své zdraví než ostatní lidé. Určitě už teď vnímá prevenci jako velmi důležitou věc. Píše o tom web Blesk.cz.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Anna Slováčková měla rakovinu prsu, ale porazila ji. Rakovina se ale může objevit i v jiných orgánech. Rozhodně by s touto nemocí nechtěla bojovat znovu.

Na svém Instagramu trochu promluvila, že obyčejná piha se může změnit v maligní melanom. Upozornila na důležitost kontrol a na to, že by na ně bylo třeba chodit alespoň občas.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Řekla, že má několik blízkých lidí, kteří mají hodně pih, ale nechtějí jít k lékaři na vyšetření. Podle nich to prý není nic vážného.

Také připomněla, že v létě je důležité používat opalovací krém s dobrým UV faktorem. Upozornila, že rakovina kůže je onemocnění, které může člověka zabít.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Proto je nutné chodit na prohlídky a kontrolovat pihy a znamínka. Bohužel ale mnoho lidí prevenci podceňuje. Pokud je onemocnění odhaleno v pozdějším stadiu, léčba bude složitější.

PSALI JSME: „V ZÁKLADNÍ ŠKOLE JSEM SE ZA TO I STYDĚL“: VNUK JIŘINY BOHDALOVÉ PROZRADIL, JAK SE CÍTIL JAKO VNUK LEGENDÁRNÍ HEREČKY

PŘIPOMÍNÁME: PŘI ODCHODU Z DOMOVA PRO SENIORY, KAM RODIČE PŘIVEZLI DĚDEČKA, SYN POLOŽIL JEN JEDNU OTÁZKU

Share