Alena Schillerová se rozhodla změnit svůj vzhled: paní ministryně nyní má nový účes a stala se blondýnou

Ministryně financí Alena Schillerová se rozhodla změnit svůj vzhled, nyní má nový účes. Paní ministryně se stala blondýnou, i když dříve měla vždy tmavší barvy vlasů. Známý stylistka Kája Pavlíček komentoval její nový vzhled pro server ŽivotvČesku.cz.

Mnoho Čechů ví, že šéfka resortu financí už několikrát změnila svůj vzhled. Zvláště pokud jde o barvu vlasů, měla různé odstíny tmavých a světlých barev.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Například v minulosti měla velmi tmavé vlasy, ale tentokrát se rozhodla stát se blondýnou. Jistě tyto změny si všimli mnozí lidé.

Začali se vyjadřovat, ale jejich názory se lišily, některým se tyto změny líbily, jiným ne. Známý stylista hvězd to komentoval z odborného hlediska.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

„Blond je rozhodně letní barva, to znamená, že paní Schillerovou to stoprocentně trochu osvěžilo a omladilo,“ řekl pro Život v Česku Kája Pavlíček.

Ale podle jeho názoru, když přijde zima, paní ministryně by slušelo, kdyby znovu trochu přitmavila vlasy. Dodal, že Aleně Schillerové více sluší být světlovlasou brunetou než blondýnkou.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho v minulosti experimentovala i s dalšími odstíny. Například měla různé odstíny hnědé barvy a dokonce byla mírně zrzavá.

Stylista také řekl, že velmi tmavé vlasy nejsou pro ni, ani platinová blond není ideální volbou. Taková blond barva, kterou má nyní, podle něj na léto je přijatelná.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Dodal ale, že pro takovou barvu vlasů by měl být i jiný make-up.

Psali jsme:„Mia je dobrodružná duše jako my”: Monika Leová s manželem a dcerou tráví čas v obytné dodávce

PSALI JSME: ITÁLIE OČEKÁVÁ VLNU EXTRÉMNÍCH VEDER: TEPLOTY SE ZVÝŠÍ AŽ K 50 STUPŇŮM

PŘIPOMÍNÁME: PAVLÍNA POŘÍZKOVÁ SE ZAREGISTROVALA NA SEZNAMKÁCH: „RANDĚNÍ V PADESÁTI JE ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO NEŽ RANDĚNÍ V MLADÉM VĚKU“

Share