13letý teenager si splnil svůj sen a postavil si dům

Každý člověk má nějaký sen. A přitom vůbec nezáleží na tom, jak je člověk starý, kde bydlí a co dělá. Pro některé lidi zůstává jejich sen pouze snem. Ale jsou lidé, kteří dělají vše pro to, aby ho uskutečnili. Pokud si chce člověk splnit svůj sen, tak to určitě udělá!

Nevěříte? A my vám vše dokážeme. A to uděláme na příkladu třináctiletého teenagera.

Chlapec jménem Luke Till se narodil ve městě Dabuk. A měl sen: postavit si vlastní dům. Je to úplně normální sen. Je tu však jedno ale. Teenager si chtěl postavit dům hned a ne čekat, až vyroste. Luke se ukázal jako velmi cílevědomý chlapec.

13letý teenager si postavil dům / Zdroj: onpin.xyz

A začal realizovat svůj sen.

To samozřejmě vyžadovalo peníze a pozemek. S pozemkem nebyly žádné problémy: rodiče dovolili synovi postavit svůj dům na zadním dvorku. Luke si peníze vydělal sám: pomáhal sousedům, sekal trávníky. A o rok později se jeho sen stal skutečností: Luke má nyní svůj vlastní dům. Postavit ho chlapci stálo 1 500 dolarů: všechny peníze si vydělal sám.

13letý teenager si postavil dům / Zdroj: onpin.xyz

A hlavně si dům postavil málem sám.

Luke přistoupil ke stavebnictví velmi vážně: nejprve prostudoval všechny informace, které našel na internetu, a poté vypracoval plán. Jakmile vydělal požadovanou částku, koupil materiály pro dům svých snů. Když se známí a přátelé dozvěděli o jeho snu, začali mu pomáhat: dali mu staré dveře, lampu, nábytek.

13letý teenager si postavil dům / Zdroj: onpin.xyz

A nyní má Luke svůj vlastní dům. Není však příliš velký: pouhých osm metrů čtverečních. V domě zatím není voda ani koupelna. Ale je elektřina: rozvedl ji soused, kterému Luke pomohl dát věci do pořádku v garáži. Luke bude i nadále dělat svůj domov pohodlným a útulným. Chlapec nyní spí ve svém vlastním domě několikrát týdně.

13letý teenager si postavil dům / Zdroj: onpin.xyz

Rodiče ho podporovali: jeho sen se jim opravdu líbil. Jsou hrdí na to, že jejich syn dokázal uskutečnit svůj sen. Je mu teprve třináct let! Nyní jsou si rodiče jisti: jejich syn dosáhne všeho, co chce.

Při stavbě domu chlapci samozřejmě pomohli rodiče. Přesto Luke udělal většinu práce sám. Luke je také velmi šťastný, že si mohl splnit svůj sen. Říká, že až vyroste, určitě si postaví velký a pohodlný dům.

13letý teenager si postavil dům / Zdroj: onpin.xyz

Věříme, že se mu to podaří.

PSALI JSME: MUŽ POSTAVIL OTOČNÝ DŮM, ABY JEHO ŽENA MĚLA Z OKNA ROZMANITÝ VÝHLED

PŘIPOMÍNÁME: DISNEY POSTAVIL SKUTEČNÝ DŮM MEDVÍDKA PÚ V ANGLICKÉM LESE: JAK VYPADÁ

Share