12 hodin na koronavirovém oddělení: Petr Vágner promluvil, jak dostal práci v Thomayerové nemocnici

43letý Petr Vágner ve dnešní době kromě moderování má i jinou práci. Pracuje v Thomayerové nemocnici, kde pomáhá lékařům a zdravotníkům na koronavirovým oddělení.

Taková těžká práce se moderátorovi hrozně líbí. Petr ve dnešní době tráví tam hodně času a dokonce už měl několik dvanáctihodinových směn. Dnes se rozhodl portálu CNN Prima News promluvit o tom, jak se do té práce dostal.

Petr Vágner/Zdroj: youtube.com

Podle jehož slov, byla to náhoda. Petr moc často navštěvoval Thomayerovou nemocnici, protože je už celých 10 let dobrovolným dárcem krve. Dokonce v nemocnici má kamaráda Pavla Suchánka, který pracuje doktorem.

Petr řekl, že nabídku práci v nemocnici dostal od Pavla. “Ten mi řekl: Když k nám chodíš darovat krev, tak nechtěl bys pomáhat na oddělení?” uvedl Petr, který hned přijal nabídku.

Petr Vágner/Zdroj: instagram.com

Za několik dnů Petr vyřídil všechny formality, a potom začal pomáhat nemocnici. Ve dnešní době moderátor vozí pacienty na vyšetření, a pracuje od 8 do 12 hodin několikrát týdně.

Nejsložitějším je pro moderátora nošení respirátoru, který má na sobě přibližně 8 hodin. “Zdravotníci nebo lékaři na JIP jsou oblečení v tom kosmickém skafandru. Za pět, deset minut je v tom člověk úplně propocený,” řekl Petr.

Petr Vágner/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “UŽ SE MOC TĚŠÍM, ALE SE BUDU MOCT SMÁT TOU PRAVOU STRANOU”: ADAM MIŠÍK PROZRADIL, PROČ BYL HOSPITALIZOVÁN DO NEMOCNICI

PŘIPOMINAME: “UTAHANEJ JAKO KOTĚ A NATĚŠENEJ NA POŘÁDNÝ JÍDLO A KOUPEL”: MODERÁTOR PETR VÁGNER SE NECHAL ZAMĚSTNAT V NEMOCNICI

Share