„Rodiče nám v tom bránili“: Jana Paulová žije s Milanem Svobodou už 45 let a nyní prozradila, proč její maminka nechtěla svatbu

Jana Paulová patří k herečkám, které i přes velké pracovní vytížení nachází čas, aby se mohla věnovat své rodině. S manželem už žijí spolu dlouhých 45 let, i když na začátku to nebylo vůbec růžové. Její matka dokonce nechtěla o svatbě ani slyšet. Píše o tom web onlyu.cz.

Herečka nyní tvoří pár s muzikantem Milanem Svobodou. Budoucnost Pavlové si ale její maminka představovala jinak. Nakonec ale vztah manželů je pevný a jsou i po desetiletích spolu velmi šťastní. Fanoušci herečky proto chtějí vědět, jak se jim to povedlo.

Jana Paulová/Zdroj: youtube.com

Paulová před nějakou dobou říkala, že s manželem žádné zásnuby neměli a ihned se do sebe zamilovali a od té doby jsou spolu.

Milan Svoboda / Zdroj: youtube.com

„Rodiče nám v tom hrozně bránili. Měla jsem to těžké s mojí maminkou,“ uvedla herečka s tím, že maminka nechtěla ani jít n svatbu. Problémy byly prý také i ze strany rodiny Svobody.

Jana Paulová / Zdroj: youtube.com

Jana Paulová s humorem říká, že reakce maminky byla asi taková, protože Milan měl tehdy dlouhé vlasy a trochu otrhaný styl. Matka herečky si prý představovala, že si dcera najde nějakého doktora, nikoliv jazzmana.

Umělkyně dodává, že má s manželem idylický vztah a nikdy prý neměli žádnou krizi.

Milan Svoboda / Zdroj: youtube.com

A jak se jim to povedlo? Pavlová tvrdí, že pro pevný vztah na začátku musí být velká láska, která nesmí nikdy skončit. Kromě toho oba partneři musí mít smysl pro humor a vzájemně se respektovat.

PSALI JSME: „DÁDA MOC NIKAM NECHODÍ“: FELIX SLOVÁČEK PROZRADIL, PROČ SE JEHO MANŽELKA PATRASOVÁ VYHÝBÁ SPOLEČENSKÝM AKCÍM

PŘIPOMÍNÁME: „DNES MÁM DOLE 40 KILOGRAMŮ“: CHARLOTTE ŠTIKOVÁ SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ A STALA SE NEUVĚŘITELNOU KRÁSKOU

Share