Dítě si stěžovalo na bolest ucha, ale lékaři nemohli najít příčinu: Problém se našel až po roce a odborníci s podobným se ještě nesetkali

Dítě jménem Arvid Wilborg ze Švédska si v červnu 2020 začalo stěžovat matce na bolesti ucha. Podle ženy uprostřed noci syn křičel, začal panikařit a udeřil se do hlavy. Rodiče přivolali lékaře, aby chlapce prohlédli. Lékař po vyšetření malého pacienta předpokládal, že dítě může mít infekci ucha.

O den později se bolest zhoršila, a tak chlapec byl převezen do nemocnice. Arvida znovu prohlédl odborník, který zjistil, že příčinou jeho problémů je ušní zátka. Lékař předepsal chlapci lék a řekl, aby znovu přišel na recepci za měsíc.

Arvid Wilborg / Zdroj: medialeaks.ru

Léčba nepomohla. Wilborgovi znovu přijeli do nemocnice, a pak ještě jednou a ještě… Za rok navštívili šest lékařů, kteří nevěděli, jak mu pomoci.

Rodiče chlapce se nakonec shodli, že syna asi opravdu trápí maz v uchu, a tak ho odvezli na operaci do nedalekého města, ale na chirurgy čekalo překvapení.

Lékaři našli ve sluchovém kanálu Arvidea brouka dlouhého jeden a půl centimetru. Podle Emilie, matky dítěte, jí odborníci přiznali: s podobným se ještě nesetkali.

Arvid Wilborg / Zdroj: medialeaks.ru

„Lékaři nám ukázali toho brouka. Do nemocničního pokoje se pak přišlo podívat ještě několik lékařů.“

Přestože dítě již netrpí bolestí a jeho zdraví nic neohrožuje, Emily je pobouřená, že lékaři celý rok nemohli najít příčinu bolestí u jejího syna.

„Fakt, že šest lékařů nic nevidělo, je pro mě záhada. Jsem velmi naštvaná. To je naprosto nepřijatelné.“

PSALI JSME: MATKA PŘINUTILA SVOU DCERU, ABY SE PROVDALA: CO SE V DŮSLEDKU TOHO STALO

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH STĚŽOVALA NA „CHAMTIVÉHO“ GENTLEMANA ZE SEZNAMKY A DOSTALA OD NĚJ ODPOVĚĎ

Share