Teta darovala synovci k narozeninám loterijní lístek: vyhrál a ona je nyní naštvaná

Synovec zablokoval v telefonu svou tetu poté, co ona ho požádala, aby jí dal většinu výhry v loterii. Byl to ale dárek k narozeninám.

Žena je přesvědčena, že má pravdu. Vždyť ona peníze opravdu potřebuje a synovec má už i tak velmi zajištěné rodiče. Mladík pochopitelně nesouhlasí s rozdělováním peněz a teď je mezi nimi nepříjemný skandál. Teta vysvětlila, proč tu výhru tolik potřebuje.

Dárek / ilustrační foto / Zdroj: zyttia.org

„Měla jsem opravdu těžký rok, byla jsem vyhozena z práce a od té doby nemám práci. Mám dům a s tíží jsem našla peníze na zaplacení daně z nemovitosti a pojištění. A teď každý den musím jíst těstoviny,“ prozradila žena.

Teta svého synovce velmi miluje, a tak se obávala, že mu nemůže koupit zajímavý dárek k narozeninám. Ale našla cestu ven, koupila několik loterijních lístku. Fantastické, ale jeden z nich přinesl mladákovi 50 dolarů, druhý ale přinesl zběsilé peníze.

Loterijní los / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Žena nepsala přesně, kolik vyhrál její synovec. Podle ní jde o peníze, které mohou změnit život – až 100 tisíc dolarů. Tak autorka požádala svou sestru, aby ta jí dala většinu peněz, ale to se nestalo.

„Řekla jsem, že by bylo dobré, kdyby mi synovec dal alespoň ¾ výhry. Zeptala se, jestli ji o to opravdu žádám … a zavěsila. Napsala jsem synovci, ale myslím, že mě zablokoval,“ tvrdí žena.

Peníze / Zdroj: life.24tv.ua

Uživatelé Redditu také nepochopili, proč žena požaduje vrácení peněz. Zde je několik populárních komentářů:

„Byl to dárek. Nemůžete požádat o část daru někoho…požádejte je o pomoc, ne o vrácení vlastního daru.“

„Je to dárek… A nemáte nárok na tyto peníze.“

„¾ Výhry? Jste blázen. Vždyť to byl dárek.“

PSALI JSME: JAK UDĚLAT TENKÝ PAS BEZ CVIČENÍ: DÍVKA UKÁZALA VYCHYTANÉ ŠATY SNIŽUJÍCÍ OBJEM

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ UMÍSTIL PŘÍSPĚVEK NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ A NYNÍ DLUŽÍ 200 TISÍC DOLARŮ, A TO VŠE KVŮLI BANÁLNÍ CHYBĚ V JEDNOM SLOVĚ

Share