Paterčata se brzy vrátí do školy a budou potřebovat pomoc: rodiče napsali seznam, co by přesně potřebovala

Chtěli se učit ve škole, ale kvůli epidemii koronaviru byly školy dlouho zavřené a byly nuceny studovat doma. Přesto se letos paterčata z Milovic už naučila číst, psát a počítat. Ale jejich rodiče Antonín a Alexandra požádali lidi, aby pomohli jejich dětem připravit se na návrat do školy. Informuje o tom web Expres.cz.

Antonín a Alexandra poděkovali učitelce z první třídy, ve které se učí jejich pět dětí. Podle nich už umějí číst, psát a počítat.

Paterčata / Zdroj: youtube.com

Ale brzy začne nový školní rok a paterčata se vrátí do školy, na to se musí připravit. Jejich rodiče proto požádali lidi, aby jim pomohli.

Pokud někdo bude chtít finančně pomoci, peníze lze posílat na transparentní účet 2900747774/2010. Ale pokud někdo chce poskytnout přímo některé věci, pak napsali seznam, co děti budou potřebovat.

Paterčata / Zdroj: youtube.com

Tam byly uvedeny i některé věci, které by potřebovali v létě, například repelent proti komárům a klíšťatům. Kromě toho by byli potěšeni některými věcmi pro kreslení.

Ale hlavně tyto pět dětí budou potřebovat nové oblečení, protože v tomto věku rychle rostou. Budou potřebovat tepláky, džíny, trička, ponožky atd.

Paterčata / Zdroj: Rodinné centrum Milovice

Konkrétní seznam věcí a adresu, kam by bylo možné je poslat si můžete přečíst ZDE.

Jejich rodiče také žádají všechny, kteří jim pomáhají, aby nechali svůj e-mail, aby mohli poděkovat všem.

Paterčata / Zdroj: youtube.com

Nyní je na zmíněném transparentním účtu něco přes 352 tisíc Kč. Tyto peníze mohou být použity pouze pro účely, pro které byla sbírka organizována. Více o této sbírce si můžete přečíst ZDE.

PSALI JSME: MILOŠ ZEMAN BĚHEM LETNÍ DOVOLENÉ NEPORUŠUJE SVOU TRADICI: PREZIDENT VYRAZIL NA PLAVBU V ČLUNU

PŘIPOMÍNÁME: „VŽDY TO NECHÁVÁM NA MANŽELA“: MONIKA BABIŠOVA S ANDREJEM BABIŠEM V NADCHÁZEJÍCÍCH DNECH OSLAVÍ ČTVRTÉ VÝROČÍ SVATBY

Share