Manžel se vrátil z dlouhé služební cesty a zjistil, že ho čekala jen „polovina“ vlastní ženy: Co se vlastně stalo

Darren Hunt z Velké Británie žil daleko od své ženy Abigail šest měsíců: služební cesty na Blízkém východě se protáhly o několik měsíců kvůli pandemii a uzavření hranic.

Muž za tu dobu nestihl zapomenout, jak vypadá jeho druhá polovina, ale ženu, která ho potkala doma, nepoznal.

Abigail / Zdroj: ukr.media

Abigail, která pracuje jako zdravotní sestra v nemocnici Rexham Mayor v severním Walesu, chvíli trvalo, než manžela přesvědčila: je to opravdu ona, jeho žena. Jen během samoizolační doby výrazně zhubla. Žena to udělala tak dobře, že Darrent nevěřil, že je to jeho milovaná manželka.

Desítky tragédií v rodinách cizinců, ke kterým došlo během pandemie, ji přiměly přemýšlet o dietě a sportu. Abigail se zamyslela nad tím, že zdraví je dílem samotného člověka. Navíc kvůli nadváze začala mít vážné problémy s krevním tlakem, trpěla bolestmi hlavy a kloubů.

„Moje nohy už nemohly nést 150 kilogramů mě. Bylo pro mě obtížné vylézt po schodech a vstát z pohovky. Pracuji v nemocnici a musím se neustále hýbat.“

Abigail / Zdroj: medialeaks.ru

Abigail změnila přístup k výživě a začala sportovat. Pár týdnů a už zhubla pět kilo. Výsledek ji zaskočil a Abigail se rozhodla, že zkusí zhubnout ještě.

Hubnutí ženu natolik zaujalo, že do příjezdu manžela shodila téměř polovinu své váhy. V ní je těžké poznat bývalou Abigail, takže Darrena, který nevěřil v realitu toho, co se děje, lze pochopit.

Abigail / Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: MANŽEL OBJEDNAL SVÉ ŽENĚ ŠATY, ALE NEZOHLEDNIL PŘÍSNÁ PRAVIDLA ONLINE NAKUPOVÁNÍ. UKÁZALO SE, ŽE DÁREK VYVOLAL U ŽENY JEN ZKLAMÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL BĚHEM ROKU PODVÁDĚL SVOU ŽENU: ALE PO ROZVODU NEČEKALA, ŽE BUDE TOMU RÁDA A OSUD JÍ PŘIPRAVIL LEPŠÍ BUDOUCNOST

Share