“Cesta, jakou dojdeme k partnerovi je různorodá”: Gabriela Partyšová promluvila, jakými způsoby ji zvou na rande

42letá česká zpěvačka Gabriela Partyšová moc často o svém soukromém životě nikomu neříká, kvůli tomu nikdo neví, jestli je single, nebo má partnera. Ve dnešní době se rozhodla portálu Super trošku odtajnit své soukromí.

Gabriela Partyšová/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, je momentálně single, a takový život se ji moc líbí. Partyšová řekla, že když měla nějaký vztah, vždy potřebovala čas na odpočinek, na vlastní život, a ve dnešní době má ho dost.

“Ten čas je moc hezky a je hezky až natolik, že je až nebezpečný. Abych v tomto stavu nechtěla zůstat,” uvedla Gabriela. Před pár týdny známá zpěvačka si založila účet na profesní sociální síti LinkedIn, ale muži přes touto sociální síť začali ji zvát na rande.

Gabriela Partyšová/Zdroj: youtube.com

Partyšová byla jistá, že tato sociální síť bude jenom o byznyse, ale to tak nebylo. Gabriela dokonce řekla, že takový způsob seznámeni je velmi dobrý ve dnešní době, protože jiného způsobu se seznámit během koronavirové epidemii skoro neexistuje.

“Cesta, jakou dojdeme k partnerovi, je různorodá,” řekla zpěvačka s tím, že se nebrání žádnému způsobu seznámeni. Tím řekla, že je otevřená na seznámeni i přes sociální sítě.

Gabriela Partyšová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BÁRA BASIKOVÁ POKRAČUJE V HLEDÁNÍ PRÁCE: PODLE NÍ SE SITUACE LETOS PRO ZPĚVÁKY A ZPĚVAČKY ASI NEZLEPŠÍ

PŘIPOMINAME: JITKA ZELENKOVÁ VYTÁHLA Z ARCHIVU SKUTEČNÉ SKVOSTY: ZPĚVAČKA UKÁZALA, VYPADALA V OSMNÁCTI LETECH

Share