Foto před a po: žena ukázala, jak vypadaly před proměnou a jak se změnily spolu s kamarádkou

Uživatelka TikTok s nickem _irina_chumakova_ něžně zveřejňuje videa z posilovny. Ale 16 dubna blogerka vtrhla do „řeky“ platformu s trendem, v jehož rámci je třeba ukázat video s kamarádkou na začátku přátelských vztahů a nějakou aktuální fotku.

_irina_chumakova_ / Zdroj: medialeaks.ru

Na začátku videa, které zhlédlo více jak 460 tisíc lidi, _irina_chumakova_ ukazuje archivní foto: jsou tam dvě brunetky s minimem make-up na obličeji sedí u stolu během vyučovacího procesu.

Ve videu se pak objevují blondýnky v podobných béžových kostýmech s makapem, které zvýrazňují rty. V tomto případě je na záběrech vidět, že obličejové rysy každé z dívek se výrazně změnily a staly se méně „přirozenými“.

_irina_chumakova_ / Zdroj: medialeaks.ru

Celé video proměny si můžete prohlédnout níže.

Mnoho uživatelu sociální sítě reagovalo na změny s negativem: komentátoři se rozhodli, že blogerky podlehly moderním „standardům“ krásy a zkazily svůj vlastní vzhled. Mezi heatery byli i ti, kteří se v dívkách na prvním záběru těch dvou blondýn prostě nepoznali.

_irina_chumakova_ / Zdroj: medialeaks.ru

Autorka videa si však všimla, že kritiku v komentářích píšou jiné holky a že muži mají rádi efektní blondýnky, které se dokážou prosadit z lepší stránky.

PSALI JSME: 35 LETOU BACULKY PROMĚNILI V JASNOU BRUNETKU: ŽENA SE VÝRAZNĚ ZMĚNILA A JAK NYNÍ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: KDO JE NA SNÍMKU: SLAVNÁ HEREČKA VZPOMNĚLA NA SVÉ DĚTSTVÍ A UKÁZALA FOTO S MAMINKOU

Share