Babička, co krade chlapy: 93letá žena provozuje blog, řídí růžový kabriolet a vám ukáže, jak žít

Seznamte se s Buddy a je jí téměř 93 let. Pokud to není jasné z jejího vzhledu, konkrétně oblečení, make-upu a účesu, můžete se podívat na její záhlaví profilu na Instagramu, kde má až tři a půl milionu sledovatelů. Buddy tam naznačila, že se narodila v roce 1928, což znamená, že v roce 2021 jí bude 93 let.

Babička/Zdroj: odnaminyta.com

Buddy Winkle je slavná americká modelka, které zbývá jen několik let do sta.

Bez ohledu na její věk je blogerkou Instagramu. Tato žena se nebojí ukázat fanouškům nové obrazy a dokonce experimentovat se svým vzhledem.

Žije na principu „vzít si vše ze života“, a tak se rozhodla vyměnit obvyklé stáří pro mnoho lidí v podobě pletených ponožek, televizních seriálů a ranních výletů na kliniku hromadnou dopravou za světské večírky, jízdu ve svém růžovém kabrioletu a tance v Tik Tok.

Buddy Winkle žije ve Williamstownu v Kentucky a její příběh začal videem na sociální síti Vine

Babička/Zdroj: odnaminyta.com

Video náhodně nahrála její vnučka, a to video sledovalo během několika týdnů několik tisíc lidí – a tak se o humorné stařence dozvěděli po celém světě. Od té chvíle začala vést Twitter a Instagram: o měsíc později už měla několik set tisíc sledovatelů, kteří stále každý den zanechávají komentáře jako „Buddy Winkle, buď moje babička“.

Babička/Zdroj: odnaminyta.com

Její účet na Instagramu je jasný obraz v neobvyklých šatech. Stylová babička si oblékne barevné minisukně, krátké večerní šaty a natře se co nejjasněji a někdy jde speciálně k vizážistkám, aby z ji udělaly profesionální líčení pro další natáčení.

Babička/Zdroj: odnaminyta.com

Babička/Zdroj: odnaminyta.com

Buddy pózuje nejen v barevných outfitech, ale také v plavkách a v tom věku ukazuje svou elegantní štíhlou postavu.

Příklad Buddy Winkl je nakažlivý: vede aktivní životní styl, získává nové přátele a dokazuje, že stáří může být radost. V záhlaví instagramového profilu Buddy Winkl se chlubí nápis „Kradu tvé chlapce od roku 1928“.

PSALI JSME: PROČ BABIČKA CELÝ ŽIVOT SCHOVÁVALA SVÉ FOTOALBUM: JEJÍ VNUK TO NAŠEL, KDYŽ UŽ ODEŠLA DO NEBE

PŘIPOMÍNÁME: NENÍ OBYČEJNÁ BABIČKA: 78LETÁ ŽENA ZVEDÁ ČINKU VÁŽÍCÍ 160 KILOGRAMŮ. JAK TO DOKÁŽE UDĚLAT

Share