Věk není překážkou lásky: Manželce je 60 let a manželovi 21. Jak muž a žena spolu žijí

Říkají, že věkový rozdíl není překážkou pravé lásce. Ve skutečnosti se v životě může stát cokoli a hrdinové našeho příběhu jsou toho živým důkazem.

Pam a Jonathan/ Zdroj: topfakty.com

Pam Shastin nedávno oslavila své 60. narozeniny a její snoubencovi Jonathanu Langevinovi je jen 21 let. Mladý muž je ještě mladší než Pamina dcera! Nicméně, pár je šťastný a brzy plánuje svatbu.

Pam se poprvé setkala se svým budoucím milencem na internetové seznamce. Dcery ženy jsou už dávno dospělé a dokonce už měla i 6letou vnučku.

Pam a Jonathan/ Zdroj: topfakty.com

Pam neplánovala vážný vztah a šla na stránky z nudy. Myslí si, že byla dlouho sama a bylo to zajímavé promluvit s mladými muži, ale vůbec si nemyslela, že by to šlo nad rámec obyčejné online komunikace.

Pam a Jonathan/ Zdroj: topfakty.com

S Jonathanem rychle našli společný jazyk a začali spolu chodit. Po třech měsících mladý muž požádal Pam o ruku.

Zpočátku se ho sama snažila odradit, ale Jonathanovi se nakonec podařilo udělat všechno možné, aby žena souhlasila.

Pam a Jonathan/ Zdroj: topfakty.com

Přátelé a přítelkyně Pam nemohli její volbu přijmout, mnozí s ní přestali komunikovat. Dcery ženy byly také zpočátku ohromeny, ale postupem času poznali Jonathana lépe a byli přesvědčeni o jeho upřímnosti.

A rodina ženicha přijala Pam velmi přátelsky, což bylo nečekané a příjemné.

Pam a Jonathan/ Zdroj: topfakty.com

Pam říká, že s Jonathanem se začala cítit mladší.

„V posteli je nesrovnatelný. A Jonathan dobře vychází s mojí rodinou a dokonce se s ním kamarádí i moje vnučka,“ přiznává šťastná nevěsta.

PSALI JSME: DÍVKA SE VRÁTILA DO KANCELÁŘE PO KARANTÉNĚ A NEMOHLA UVĚŘIT SVÝM OČÍM, KDYŽ UVIDĚLA OVOCE, NA KTERÉ ZAPOMNĚLA

PŘIPOMÍNÁME: ŠETRNÍ PŘÁTELÉ MĚ POZVALI NA OSLAVU NAROZENIN: DOMŮ JSEM SE VRÁTILA HLADOVÁ

Share