Maminka si myslela, že se jí narodil obyčejný syn, ale o tři roky pozdějipochopila, jak moc se mýlila: Ukázalo se, že dítě je „skutečný Hulk“

Shiama Underwood z britského města Northampton je matkou čtyř dětí, nejmladšímu z nich, Jacksonovi-Carterovi, jsou tři roky.

Podle ženy se v deseti měsících Jackson-Carter naučil chodit a od té doby se od něj ona nemůže od něj odtrhnout pohled ani na minutu. To vše kvůli jeho výjimečnému chování.

Shiama Underwood a její syn Jackson-Carter / Zdroj: medialeaks.ru

Jak vysvětlila Shiama, Jackson-Carter není prostě energické dítě, je to megaenergický chlapec, který nezná klid a doslova všechno ničí.

Jednou vytáhl rostlinu z květináče a zasypal zemi celý obývací pokoj, právě když jsem si pořídila novou pohovku a koberce. Jen se na mě díval svými světlými očima, které vynikaly na pozadí jeho špinavého obličeje. V tu chvíli jsem se začala smát, uvědomila jsem si, že jen tak se hned teď nerozbrečím, “ přiznala Shiama.

Jackson-Carter / Zdroj: medialeaks.ru

To však daleko není všechno! Za posledních 18 měsíců v domě Shiamy se objevilo 12 rozbitých televizorů. Chlapec buď něco udělal s kabelem, nebo do televize něco hodil.

Jedna ze 12 rozbitých televizi / Zdroj: medialeaks.ru

A jednoho dne chlapec málem nespálil dům. On totiž dál do trouby hračku, když žena připravovala večeří. Žena na minutu odešla z kuchyně, a kdy se vrátila, tak viděla že trouba byla celá v plamenech.

To je jen špička ledovce ze seznamu toho, čeho je malý Jackson-Carter schopen. Jednou z jeho oblíbených aktivit je hrát si s barvou a se vším, co vypadá jako barva.

Tvorba malého chlapce / Zdroj: medialeaks.ru

Jednou dítě obarvilo koupelnu v šedou barvu a podruhé v bílou. A také jednou provedl kosmetickou opravu ve svém pokoji pomocí modré fixy.

Mladý Underwood už mimo jiné dokázal dvakrát zaplavit koupelnu, vylézt na všechna možná a zakázaná místa v domě pro děti a zničit majetek v hodnotě 6 tisíc liber (skoro 185 tisíc korun).

Jackson-Carter / Zdroj: medialeaks.ru

Nakolik tato částka v budoucnu vyroste, je zcela záhadou pro maminku, která věřila, že po zkušenostech s výchovou dvou starších synů bude připravena na všechno.

Pozitivní aspekty v této situaci lze nalézt také: například život Shiamy rozhodně není nudný.

Jackson-Carter / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: ŘIDIČ USPOŘÁDAL SPONTÁNNÍ DISKOTÉKU S MALÝM DÍTĚTEM PŘÍMO V KABINĚ AUTOBUSU: TOTO VIDEO POBAVILO CELÝ INTERNET

PŘIPOMÍNÁME: ŠKOLÁK SE STYDĚL ZA ÚČES A NECHTĚL SI SUNDAT ČEPICI. DOSTAL SE TEDY DO ŘEDITELNY A ODEŠEL Z JINÝM STYLEM

Share