„Moje láska“: Ornella Koktová se chlubí společnou fotku s manželem. Čeho si na něm velmi cení

Influencerka Ornella Koktová je trojnásobnou maminkou a milující manželkou, ale kromě toho zvládá i svou práci. Je vděčná svému manželovi Josefu Koktovi, protože ji podporuje. Jsou spolu už mnoho let a jsou šťastní, influencerka se čas od času chlubí i společnými fotkami. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Když se Josef Kokta seznámil s Ornellou, byl ženatý s moderátorkou Gabrielou Partyšovou. Po chvíli Ornella otěhotněla a Josef se s manželkou rozvedl. Poté se podnikatel oženil s mladou studentkou.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Většina lidí si myslela, že tento vztah rychle skončí. Ale jsou spolu už mnoho let a jsou stále šťastní. Manželé nyní vychovávají tři děti.

Když jejich vztah teprve začal, ani si nemyslela, že se stanou manželi a budou mít tři společné potomky. Tehdy studovala na gymnáziu. „Takže jsem z toho měla spíš legraci,“ řekla pro Život v Česku Ornella Koktová.

Josef Kokta / Zdroj: youtube.com

Mají skvělý vztah, svého manžela si velmi váží. Její partner je podle ní skvělý otec a umí se o děti postarat. Někteří lidé si mysleli, že s ním zůstala, protože je bohatý podnikatel, ale to není pravda. Nyní jejich rodinu živí z velké části její podnik.

„Na manželovi si velmi cením toho, že je opravdu hodný člověk. O tom nejde pochybovat,“ dodala Ornella Koktová.

Ornella Koktová a Josef Kokta / Zdroj: tv.blesk.cz

Je také spokojená, že je její partner zkušený a může něco poradit. Navíc podle ní velkou výhodou je, že její manžel je „vybouřený“. Nedovede si představit, jak by spolu žili, kdyby se potkali dřív.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ A JAROMÍR SOUKUP JSOU JAKO DVĚ HRDLIČKY. NYNÍ ALE PROMLUVILA O PROBLÉMU: „ZAČÍNÁM VYPADAT JAKO BEČKA“

PŘIPOMÍNÁME: „PŘEMÝŠLELA JSEM A PŘEMÝŠLELA A KONEČNĚ SE ROZHODLA“: TEREZA HLŮŠKOVÁ PROMLUVILA O BUDOUCÍ KNIZE A UŽ UVEDLA NĚJAKÉ DETAILY

Share