Dívka se zamilovala do bezdomovce a odvážíla se s ním vstoupit do vztahu: jak to dopadlo

Sotva mezi námi jsou lidé, kteří se odváží vstoupit do vztahu s bezdomovcem. Ani můžeme říci o vytvoření rodiny a společném životě. Výjimkou je švédská herečka Emmy Abrahamson.

Zdroj: lyubopytno.fun

Na první pohled se Emmy a Vik zdají být nejobvyklejším párem, ale jejich milostný příběh není zdaleka jednoduchý. V době kdy se seznámili si Emmy Abrahamson budovala úspěšnou kariéru herečky, zatímco Vik Kokula byl prostá osoba bez domova.

Ne vždy však žil takto. Vik se narodil v Polsku a později se přestěhoval do Kanady, kde strávil své rané roky.

Chlapec byl zedníkem a jeho matka byla uklízečkou. Vzhledem k nedostatku peněz neměl chlap čas na vysokoškolské vzdělání. Po ukončení školy byl nucen pracovat současně na několika pozicích a dostával nízký plat.

Zdroj: lyubopytno.fun

Dokonce si ušetřil nějaké peníze a odcestoval do Evropy. Naneštěstí se nahromaděné prostředky vyčerpaly dříve, než se mohl postavit na nohy, takže Vik musel doslova žít na ulici a stopovat z jedné země do druhé.

V té době žila Emmy úplně jiným životem. Dívka se narodila v bohaté rodině, získala vysokoškolské vzdělání a stala se docela populární a známou herečkou. Její rodiče doufali, že její osobní život se ukáže jinak, ale dívka se setkala s Vic.

Zdroj: lyubopytno.fun

Jednoho krásného dne Vic poprvé uviděl Emmy, která seděla na lavičce.

Přestože si muž uvědomil, že nemá prakticky žádnou šanci, přesto se rozhodl promluvit. Zeptal se u dívky kolik je hodin. Emmy se podívala na velké hodiny před Vicem a odpověděla na jeho otázku. Mezi párem začala konverzace.

Dívka si okamžitě uvědomila, že její nové známý je bez domova, ale všimla si, že je docela hezký a vysoký, a ze všeho nejvíc herečky zaujaly jeho hnědé oči.

Zdroj: lyubopytno.fun

Neočekávaně pro sebe začala cítit sympatii k chlapovi. Tento pocit ji vyděsil a zároveň se do rozpaků vrhl, ale Emmy nemohla odolat jejím touhám a rozhodla se o novém setkání s mladým mužem. Mezi nimi začala romantika.

Herečka nezastavila skutečnost, že Vic, který je o pět let mladší než ona, nemá vysokoškolské vzdělání a žije na ulici, a dokonce že musí navíc přesvědčit svou rodinu, že pro ni je to je vhodný muž i když bez kariérních vyhlídek.

Navzdory obavám Emmy, seznámení s rodiči šlo dobře. Matka a otec dívky si uvědomili, že Vic je chytrý, laskavý a hlavně slušný. Uvědomili si, že jejich milovaná dcera je v nebezpečí.

Zdroj: lyubopytno.fun

Poté se na něj očekávalo šest let tvrdé práce, protože musel udělat vše pro to, aby se stal Emmy vhodným. Vystudoval strojního inženýra a poté dostal dobrou práci.

Dva roky poté, co se potkali, se milenci oženili. O dva roky později měli dvojčata, kteří se jmenovali Til a Desta.

Emmy Abrahamson vydala svou vlastní knihu v lednu loňského roku, v níž hovořila o svém neobvyklém milostném příběhu. Je jí jedno, že většina lidí ji bude soudit za to, že má vztah s bezdomovcem.

Emmy je šťastná a nelituje její skutek.

Share