Nové podrobnosti o zdravotním stavu Dalibora Jandy: převezli ho z koronární jednotky na jiné oddělení

Zdravotní stav zpěváka a hudebníka Dalibora Jandy se sice mírně zlepšil, ale jeho boj pokračuje. Předtím byl a koronarní jednotce Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Nyní je na kardiologickém oddělení.

Dcera Dalibora Jandy Jiřina uvedla pro Aha!, že stav jejího otce je stabilizovaný. Hudebník a zpěvák skončil v neděli v nemocnici, utrpěl kolaps.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

Pravděpodobně to mohl být infarkt. Zatím to ale nikdo z jeho blízkého okolí ani příbuzných nechce komentovat. Pro členy jeho rodiny je to rozhodně stresující situace.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

„Nejsem na tom psychicky dobře, pro mě je to hodně vážná věc,“ řekla zpěvačka Jiřina Jandová pro Aha! Také všem podekovala za podopru.

Dalibor Janda / Zdroj: tv.blesk.cz

Dalibor Janda neměl v minulosti vážné zdravotní problémy. Teprve v roce 2003 byl nucen užívat sedativa poté, co jeho syn Dalibor mladší spáchal sebevraždu.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

Zpěvák Standa Hložek řekl, že Daliborovi všechny palce. Dodal, že je to dobrý kluk a muzikant, oba jsou z Moravy a čas od času si volali.

PSALI JSME: ŽENICH BYL PŘEKVAPEN, KDYŽ NEVĚSTA ZASTAVILA OBŘAD, ABY HO PŘEDSTAVILA ŽENĚ, KTEROU PRO NĚJ HLEDALA

PŘIPOMÍNÁME: „ZANEDLOUHO DARUJEME ŽIVOT DRUHÉ LIDSKÉ BYTOSTI“: MODERÁTORKA A ZPĚVAČKA EMMA SMETANA NA INSTAGRAMU UKÁZALA TĚHOTENSKÉ BŘÍŠKO A POPSALA IDYLKU NA BALI

Share