„Napsal mi sám“: Nikol Treterová zveřejnila společnou fotku s Johnnym Deppem a promluvila o jejich vztahu

Mnoho žen by si přály Johnnyho Deppa pouze zahlédnout. Mnohem větší štěstí ale měla Nikola Treterová z reality show Love Island, která si hercem dokonce povídá na různá témata. Jak se to stalo, že Nikol má možnost trávit čas se slavnou celebritou? Píše o tom web tv.nova.cz.

Johny Depp/Zdroj: youtube.com

V Praze v O2 Universum se uskutečnilo velké vystoupení kytaristy Jeffa Becka a populárního herce Johnnyho Deppa. Ten měl jistě málo času pro návštěvu našeho hlavního města, ale nakonec se setkal s Nikol Treterovou.

S Češkou se Depp seznámil loni na karlovarském filmovém festivalu. Nikol podpořila herce se svými přáteli a dostali se přímo do šatny. „S Johnnym jsme v přímém kontaktu. Napsal mi sám, že je v ČR,“ prozradila Treterová.

Nikol Treterová / Zdroj: tn.nova.cz

Nikol dodala, že se s hercem může uskutečnit další setkání. Tentokrát mluvili společně o filmech a hudbě. O dalších podrobnostech ale odmítla diskutovat a dodala, že jejich vztah je přátelský.

Po rozchodu s Vilémem z show Love Island další bulvární narážky řešit už nechce.

Nikol Treterová / Zdroj: youtube.com

Treterová je nyní bez přítele a nikoho prý ani nechce. Soustředila se na sobě a také cestuje. Nikol na účast v reality show vzpomíná s humorem a je ráda, že do toho šla. Klidně by se prý zúčastnila i další řady.

PSALI JSME: ZDENĚK HŘIB SLAVÍ 10 LET V CHOMOUTU: JAK VYPADÁ MANŽELKA PRIMÁTORA PRAHY, S KTEROU VYCHOVÁVÁ TŘI DĚTI

PŘIPOMÍNÁME: KDO JE TA HOLČIČKA: PROSLAVILA SE JAKO HEREČKA, VĚNOVALA SE GYMNASTICE A STALA SE MISTRYNÍ REPUBLIKY

Share