„Zvládám to psychicky fakt špatně“: Laďka Něrgešová prozradila, že o situaci na Ukrajině mluvila s dětmi. Její dcera má obavy, často se budila v noci

Ladislava Něrgešová v poslední době pracuje jako moderátorka, ale herectví věnuje méně času. Vysvětlila, že se dvěma dětmi to není jednoduché. Prozradila také, že měla s dětmi mluvit i o válce na Ukrajině. Píše o tom server Super.cz.

Dříve se věnovala herectví více, ale nyní se pro ni práce moderátorky stala větší prioritou. Je dvojnásobnou maminkou, takže nyní nemá čas věnovat se i herectví.

Laďka Něrgešová / Zdroj: youtube.com

Pokud by se někdo chtěl podívat na její herecké výkony, říká, že tito lidé by to mohli udělat na jejích sociálních sítích. Je to pro ni zajímavé, a tak trochu hraje ve svých videích na sociálních sítích.

Laďka Něrgešová vychovává dvě děti, syna Adama a dceru Medu. Kvůli epidemické situaci se její syn, stejně jako ostatní děti, nějakou dobu učil on-line.

Laďka Něrgešová / Zdroj: youtube.com

Ale před měsícem na Ukrajině začala válka. Herečka a moderátorka říká, že nyní distanční výuka už není nic špatného. Někteří lidé totiž žijí v zemi, kde probíhá válka, některým se podařilo před válkou utéct.

„Zvládám to psychicky fakt špatně. S dětmi se o tom bavím, ale samozřejmě s každým jinak, protože jsou od sebe 8 let,“ řekla pro Super.cz Laďka Něrgešová.

Laďka Něrgešová / Zdroj: Super.cz

Dodala, že se synem o tom může mluvit otevřeněji, protože už je starší. Dceři říká, že vše bude v pořádku a že se o ni postará. Podle herečky byl první týden pro dceru opravdu špatný, bála se války a často se budila v noci.

PSALI JSME: EVA HRUŠKOVÁ OSLAVILA 70. NAROZENINY: JAKÉ KRÁSNÉ A ZAJÍMAVÉ DÁRKY DOSTALA HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: ZMĚNA NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH: MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ CHCE, ABY DRUHÝ CIZÍ JAZYK NEBYL POVINNÝ

Share