Zrovna byla na nákupech, když najednou uviděla svou sestru se solidním mužem a oba s prsteny na rukou

Natálie měla sestru dvojče. Jmenovala se Veronika. Dívky si byly velmi blízké, vždycky spolu, dělily se o odměny a tresty, navzájem se kryly a chránily. Oblékali se stejně, i když byli starší a mohli si sami vybírat oblečení. Obě byli tedy hrdé na to, že se narodili jako dvojčata.

Hlavní hrdinka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Dívky měly poměrně skromnou rodinu s průměrným příjmem. Proto když Natálie dostala stipendium a Veronika nemohla zopakovat sestřin úspěch, její rodiče byli velmi zklamaní. Přesto za svou dceru zaplatili, protože chtěli, aby obě dívky získaly dobré vzdělání. Veronika se cítila provinile a zahanbeně a tento pocit ji sžíral, ale nikdy se jí nepodařilo získat stipendium.

Sestry / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Jednoho dne to babička dvojčat při večeři přehnala s pitím a prozradila vnučkám nepříjemné tajemství. Ukázalo se, že po porodu si rodiče chtěli nechat nejmladší dceru v porodnici, protože pochybovali, že by dokázali uživit dvě děti. Mladší z nich byla Veronika.

Sestra s manželem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Dívka byla zasažena bleskem, nemohla tuto informaci přijmout a rozzuřila se. Snažili se ji uklidnit, ale marně. Považovala se za nemilovanou a ze zášti vystoupila z univerzity.

Veronika navíc ze všeho vinila svou starší sestru. Koneckonců, kdyby tam nebyla, nikoho by nenapadlo Veroniku odmítnout. Byla by jedinou milovanou dcerou, které by se dostalo veškeré péče.

Sestra / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Od té chvíle bylo všechno vzhůru nohama, rodina už nebyla celistvá, dvojčata začala žít samostatný život. Natálie se vdala a měla dítě. Svou sestru neviděla, dokud ji náhodou nepotkala u rodičů. Veronika se jen ušklíbla a zkritizovala vzhled své starší sestry.

Sestry / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Když Natálie příště uviděla Veroniku, byla to náhoda. Stalo se to v nákupním centru. Veronika vypadala velmi draze a doprovázel ji pohledný a úspěšný muž. Natálie okamžitě poznala, že je to její manžel.

Natálie chtěla sestru obejmout, ale Veronika se odtáhla a řekla, že ji nezná. Natálie se velmi trápila, zůstala stát na místě a sledovala, jak její sestra nastupuje do luxusního vozu. Jednoho dne se cesty dvojčat opět zkřížily v domě jejích rodičů. Veronika se vrhla na Natálii a začala ji napomínat a vyhrožovat jí.

Sestry / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ženy teď byly opravdu jiné. Natálie byla přirozeně kudrnatá, téměř se nelíčila a nosila jednoduché oblečení. Veronika byla obarvená dívka se stylingem, zářivým make-upem, čočkami a plastikou prs.

Natálii urazili slova její mladší sestry a byla pobouřena. Nemyslela si, že je méněcenná, byla to obyčejná žena, šťastně vdaná a s dítětem. Stěžovala si matce a nedokázala pochopit, jak ji její vlastní sestra, která jí byla nejbližší na světě, může takhle nenávidět.

Sestra / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Matka však Natálii pouze požádala, aby se neurazila a nechala sestru šťastnou. Řekla jí, aby se k ní zbytečně nepřibližovala a nekazila jí osobní štěstí. Od té doby byla Natálie zvána na návštěvy, jen když byli Veronika a její manžel pryč. Natálie ani nemohla přijít bez varování. Jedna věta tak změnila životy mnoha lidí a navždy zničila jejich vztahy.

PSALI JSME: JAK ODREAGOVAL NA NÁHRADU MODERÁTORKY TEREZY KOSTKOVÉ MAREK EBEN V SHOW STARDANCE

PŘIPOMÍNÁME: BÁRA MOTTLOVÁ PROMLUVILA O SVÉ NOVÉ NEMOVITOSTI: PŘESTĚHOVÁNÍ ALE V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ NEPLÁNUJE

Share