Zrakově postižený pár podstoupil operaci očí a byl zklamán vzhledem svého partnera

Terry a Brenda Smith se potkali ve věku 17 let a od té doby byli nerozluční.

Před několika desítkami let se manželům začal kazit zrak. Ve 30 letech Brenda začala nosit brýle, ale v průběhu let se i v nich začalo špatně vidět. Brenda a Terry nedávno podstoupili vyšetření, které u obou potvrdilo přítomnost bilaterálního katarakty. Lékaři navrhli, aby manželé nahradili rozmazané čočky, a poprvé po mnoha letech se manžel a manželka mohli jasně vidět, píše Metro.co.uk..

Terry a Brenda Smith / Zdroj: metro.co.uk

Po otevření očí po operaci byla Brenda šokována množstvím detailů, které si předtím nevšimla a vzhedem svého manžela. „Holíš se špatně,“ řekla manželovi. Také jí nevyhovoval stav Terryho obočí, takže starostlivá žena okamžitě vzala do ruky trimmer a začala svého manžela upravovat.

Terry a Brenda Smith / Zdroj: metro.co.uk

Terry pro sebe také udělal několik objevů. Ukázalo se, že před operací představoval manželku úplně jinak. Vzpomněl si, že má mnohem světlejší odstín vlasů. Změnilo se i vnímání barev, takže i oblečení z jejího šatníku se začaly vidět jinak.

Objevilo se toho více ale Terry raději mlčí. Nyní si velmi pečlivě vybírá slova, aby manželce neublížil.

Brenda Smith / Zdroj: metro.co.uk

Jinak výsledek operace Brendu a Terryho potěšil. Od prvního dne se dokázali obejít bez brýlí, prostě je nepotřebovali. Jedním z nejpozoruhodnějších objevů je lesk safírů na prstenci, který Brendě darovala sestra. Žena poprvé viděla skutečnou krásu šperku, a obdivovala ho.

Terry a Brenda Smith / Zdroj: metro.co.uk

S novým vylepšeným zrakem se Brenda konečně bude moci věnovat svému oblíbenému koníčku, květinové malbě. A Terry by se mohl vrátit k tenisové hře, kterou už dávno opustil kvůli špatnému zraku.

Terry a Brenda Smith / Zdroj: metro.co.uk

PSALI JSME: DÍVKA SI POŘÍDILA VELMI DRAHOU KABELKU ALE BYLA ZKLAMANÁ: CO BYLO ŠPATNĚ

PŘIPOMÍNÁME: PŘI PROCHÁZCE PARKEM MUŽ USLYŠEL PODIVNÉ KŇUČENÍ: TAK SE V JEHO ŽIVOTĚ OBJEVILA MALÁ HOLČIČKA

Share