Zradil ji vlastní syn: Nikdy si nemyslela, že by byl něčeho takového schopen

Takže si to ujasněme. Svého syna jsem vychovávala sama.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Kdysi dávno nás opustil manžel, který měl spoustu problémů a dluhů. Stálo mě to neuvěřitelné úsilí, abych se nějak postavila na vlastní nohy a vychovala syna. Jeho otec samozřejmě platil výživné, ale z těchto peněz nebylo možné zaplatit ani jeho školní docházku. Když jeho synovi bylo 15 let najednou se objevil.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Někde našel synovo číslo, zavolal mu a domluvil si s ním schůzku. Mimochodem, můj bývalý manžel nyní podniká. Dělá pro sebe spoustu věcí. Když se seznámili, dal synovi nový počítač, ten si sbalil věci a za pár týdnů se přestěhoval k tátovi.

Bývalý manžel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Chápu, táta má spoustu peněz, na rozdíl ode mě, protože já pořád platím hypotéku… A ze svého syna jsem vychovala chytré dítě. Výborně se učil, sportoval a byl vždycky tak poslušný. Ale mohl by se na mě, svou milující matku, vykašlat? Právě mě vyměnil za nové hračky a hezký život.

Bývalý manžel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Jeho otec najal ty nejlepší učitele, aby ho dostal na prestižní lyceum. Každou dovolenou létají do zahraničí. Samozřejmě já jsem si to nemohla dovolit. Už tak jsem sotva vystačila s penězi.

Můj syn mě vyměnil. Vyměnil mě za hračky. Už s ním nemluvím. Snaží se získat zpět mou přízeň, ale já se vyhýbám i setkání s ním a nezvedám mu telefony.

Syn / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Svého bývalého manžela strašně nenávidím. Nejenže nás před patnácti lety opustil se spoustou problémů a dluhů, ale teď mi právě vzal syna. Vždycky jsem se snažila vychovat hodného a slušného chlapce, ale jak se ukázalo, vychovala jsem zrůdu.

Syn / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Přátelé se mi snažili namluvit, že život s otcem pro něj bude dobrý. Nakonec dostal mnoho příležitostí. Ale bylo to marné, můj odpor byl příliš velký. Co by řekli jiný lidé na mém místě? Jsem si jistá, že by byli stejně uraženi. Víte, když jde o vaše vlastní dítě, které jste celý život vychovávali, opravdu to bolí. Myslím, že mě můj syn zradil. A já neodpouštím zradu. Samozřejmě, možná se přes to za pár let přenesu a začnu s ním komunikovat, ale teď to jde mimo mě.

PSALI JSME: MÁMA NEBO MANŽELKA. TOHOTO ROZHODNUTÍ BUDU LITOVAT CELÝ SVŮJ ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: BOHYNĚ KRÁSY: DÍVKA SI MYSLÍ, ŽE JE BEZ PRÁCE KVŮLI SVÉMU VZHLEDU

Share