Zpěvačka Kateřina Mátlová porodila dceru: moc se těšila na dítě a holčička dostala krásné jméno

Zpěvačka Kateřina Mátlová se stala maminkou. Jen pár dní před porodem se rozhodla vybavit dětský pokoj a koupit si pro to vše potřebné. Porod se konal v Praze v jedné z porodnic. Informoval o tom portál Blesk.

Ve světě ji znají také pod jménem Kate Matl a zpívá spolu s DJ Bobo. Zpěvačka se velmi těšila na okamžik, kdy už konečně uvidí svou dceru. Dívka dostala jméno Karolína.

Kateřina Mátlová / Zdroj: youtube.com

Zajímavostí je, že zpěvačka jen pár dní před porodem začala vybavovat pokoj pro svou dceru. Obvykle mnoho matek to dělá po celou dobu těhotenství.

Kateřina Mátlová / Zdroj: youtube.com

Kateřina Mátlová přiznala, že vše dělala na poslední chvíli. Zpočátku měla jen kočárek a přebalovací tašku. Proto měla hodně práce.

Podle svých slov až do čtyř hodin ráno prala obleky, dupačky, deky atd. Pak ještě musela nějaké věci prežehlit. Dá se tedy říci, že je velmi pracovitá, že odvedla tolik práce.

Kateřina Mátlová a Michal Kováč / Zdroj: instagram.com

Otcem dítěte je zpěvaččin partner podnikatel z Brna Michal. Michal už má jedno dítě z minulých vztahů. Jako prvního měl syna, nyní má i dceru.

Kateřina Mátlová / Zdroj: youtube.com

Šťastný otec se jako první pochlubil na sociálních sítích narozením dcery. Karolína se narodila 25. ledna v půl šesté večer.

PSALI JSME: JAN BLATNÝ OZNÁMIL, ŽE MÁ ZÁLOŽNÍ PLÁN V PŘÍPADĚ RYCHLÉHO ŠÍŘENÍ NOVÉ MUTACE KORONAVIRU: MOŽNÉ OMEZENÍ SETKÁVÁNÍ V RODINÁCH

PŘIPOMÍNÁME: BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI

Share