Znamení zvěrokruhu, jejíchž auru těžko snášejí okolní lidé

Beran

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu zbožňují soupeření. Jsou expresivní, impulzivní, takže mohou svou hyperaktivitou unavit kohokoliv. U Beranu se také často mění nálada, což se velmi odráží na těch lidech, kteří jsou blízko.

Žena / Zdroj: fb.ru

Lev

Někdy nenechají člověka říct ani slovo, dokážou překvapit extravagantními činy a někdy projevují aroganci. Proto se daleko ne všichni lidé kolem nich cítí dobře. Aura Lvů je taková, že celý prostor kolem je jakoby zelektrizován a má dojít k explozi.

Znamení, která mají dost těžkou auru / Zdroj: fb.ru

Panna

Panny jsou neustále s něčím nespokojené. Nemusí to vypadat, ale vyzařují energii nespokojenosti, podrážděnosti. Jednou se jim zdá, že jsou nedokonalí, pak si myslí, že lidé kolem nich nesplňují jejích naděje. Nespokojenost se přelévá do kritiky a sarkastických výroků.

Znamení, která mají dost těžkou auru / Zdroj: fb.ru

Kozoroh

Kozorozi působí dojmem smutných a melancholických lidí. Nevyzařují vůbec klid a bezstarostnost, jsou prostě lhostejni. A to vše kvůli malomocnosti a převaze zdravého rozumu nad všemi smysly. Kozorozi jsou jako živí roboti, takže empatičtí lidé takové chování nedokážou vydržet.

Žena / Zdroj: fb.ru

Vodnář

Je to s nimi podobné, jako Kozorozi. Jsou stejně chladné z emocionálního hlediska, zřídka projevují upřímné pocity a emoce. Může se zdát, že jsou zde fyzicky přítomni, ale mentálně někde v jiné dimenzi.

Žena

Ryby

Ryby jsou nekonfliktní, dostatečně emocionální, velmi citlivé. A přesto se ocitli v našem žebříčku. A to vše proto, že zástupci tohoto znamení zvěrokruhu vyzařují určitou nejistotu, jako strach z něčeho. Mohou se ponořit do svých myšlenek uprostřed rozhovoru a tím poněkud odradit partnery.

PSALI JSME: 4 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ NAJDOU PRAVOU LÁSKU V NADCHÁZEJÍCÍM ROCE

PŘIPOMÍNÁME: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, JEJICHŽ ZÁSTUPKYNĚ NEJSOU STVOŘENI PRO PŘÁTELSTVÍ

Share