Ženich rozmazal dort své matce do tváře: nelíbilo se mu její vzhled na svatbě

O této situaci informovala nevěsta ve svém příspěvku na webu Reddit. Žena je velmi spokojená s tím, jak její současný manžel dost krutě učinil se svou matkou. Je pravda, že lidé byli šokováni takovým nejednoznačným činem.

Svatba / lustrační foto / Zdroj: artevent24.ru

Situace se stala před několika lety, kdy pár měl svatbu. Vše začalo malým nedorozuměním: nevěsta zakázala tchyni přijít v šatech, které ona si koupila speciálně pro svatbu, nelíbila se jí totiž barva šatů.

Podle ženy, tchyně se kvůli tomu urazila, a tak přišla na oslavu ve svých svatebních šatech. Šaty bylo docela nové, protože matka ženicha se vdávala rok a půl před svatbou syna. I když byly šaty krémové barvy, ne bílé, nevěstu to stejně rozčílilo. Zdálo se jí, že tchýně chce upoutat na sebe pozornost.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Byla jsem velmi zklamaná. Bylo to jako facka a upřímně řečeno, měla jsem komplexy ohledně svého vzhledu,“ vzpomíná autorka.

Novomanželé nejprve plánovali polít šaty červeným vínem. Ale nakonec prostě zopakovali tradici, která je populární v jejích městě. Ženich musí rozmázát po tváří nevěsty svatební dort.

Ženich vzal velký kus a přistoupil k místu, kde seděla jeho máma a rozmazal po její tváři dort.

Svatební dort / Zdroj: life.24tv.ua

Tchyně se naštvala, ale dokázala situaci přenést do víceméně vtipného děje. Ale samozřejmě už se jí nálada zhoršila. Uživatelé Redditu takový čin od novomanželů nepochopili.

„Je těžké to číst.“

„Je mi z toho trapně.“

„Váš manžel rozmazal dort po tváří své matky. Na vlastní svatbě. Co jste to za rodinu?!“

„Absolutní hrůza!“

PSALI JSME: MUŽ UTRATIL 170 TISÍC DOLARŮ, ABY SI SPLNIL SVŮJ SEN: ZA CO UTRATIL PENÍZE

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ JSEM ODMÍTLA HLÍDAT VNUČKU, DCERA SE NA MĚ NAŠTVALA: NEJSEM CHŮVA ANI SLUŽKA, NEVÍM, JAK TO DCEŘI VYSVĚTLIT

Share