Ženě kvůli lékům začaly vypadávat vlasy a z toho měla depresi: Stylista ji proměnil k nepoznání a pomohl se znovu cítit atraktivní ženou

Před nějakou dobou Laurin měla problémy se zdravím, a tak se obrátila na lékaře. Bohužel ale ji stanovili špatnou diagnózu. Žena se ličila velmi dlouho, a léky které měla brát způsobily vypadávání vlasu. Žena byla naprosto zdrcena kvůli tomu, ale našla v sobě síly s tím bojovat.

Laurie / Zdroj: ru.sm.news

Laurie šla za slavným stylistou, aby jí pomohl znovu vypadat krásně. V kadeřnictví už dlouho nebyla. Naposledy se nechala ostříhat sama v koupelně.

Laurie / Zdroj: ru.sm.news

Stylista se pustil do práce. Zkrátil prameny, čímž odhalil její krk. Také vylepšil barvu vlasů. Její hnědé vlasy se šedými kořínky vůbec nezvýrazňovaly její krásné rysy a pouze dělaly ji starší. Stylista se rozhodl, že z ní udělá blondýnku, což jí dodalo svěží a mladistvý vzhled.

Laurie / Zdroj: ru.sm.news

Stylista udělal ženě jasný make-up. Zvýraznil rysy obličeje, skryl červené kruhy pod očima. Oční linky a odstín řas způsobily, že její oči vypadaly větší a výraznější. Dokončil s jemnou růžovou rtěnkou na rtech.

Laurie / Zdroj: ru.sm.news

Žena byla s proměnou velmi spokojena. Nemohla uvěřit, že může vypadat tak atraktivně.

Stylista z ní udělal nejen krásku, ale také dodal více sebevědomí!

PSALI JSME: 72LETÁ ŽENA PŘIŠLA KE STYLISTOVI A ŘEKLA, ŽE CHCE VYPADAT O 30 LET MLADŠÍ: JAKÝ BYL VÝSLEDEK PROMĚNY

PŘIPOMÍNÁME: PO ROZVODU SE 53LETÁ ŽENA ZCELA PŘESTALA O SEBE STARAT: ALE STYLISTÉ JÍ VRÁTILI JEJÍ KRÁSU, MLÁDÍ A SVĚŽEST

Share