Žena zjistila, že má dvojče, a začala hledat svého sourozence: Výsledek velmi překvapil oba, žili poblíž celý život

Karen Warnerová z Indiany od narození věděla, že je adoptovaná. Ale to, že má dvojče, se pro ženu stalo skutečnou novinkou.

Stát Indiana dlouho tajil záznamy o adopcích a teprve před třemi lety byly informace konečně zveřejněné. Tehdy se do rukou Karen Warnerové dostaly dokumenty, díky nimž poznala skutečné jméno své biologické matky.

Karen Warnerová / Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že to nebylo jediné, co se žena dozvěděla. To, co Karen opravdu ohromilo, je zpráva o bratrovi, o kterém Warnerová nikdy nevěděla (a ani neslyšela). V rodném listu Američanky bylo uvedeno, že spolu s ní se 18. listopadu 1969 narodil i chlapec – její dvojče.

„Tehdy jsem plakala a říkala si: „Mám někde bratra, prostě ho musím najít,“ vzpomíná Karen.“

Od chvíle, kdy se Warnerová dozvěděla o existenci dvojčete, žena zahájila po něm pátrání. Podle Američanky žádala o pomoc různé organizace, které se adopcí zabývají, ale vše bylo marné.

Karen Warnerová / Zdroj: medialeaks.ru

„Výsledky nebyly, vždyť jsme ani neměli jméno, od kterého bychom se mohli odrazit, “ vysvětlila žena.

Karen Warnerová / Zdroj: medialeaks.ru

Karen se však nevzdala. Led se zlomil, když si Karen mohla prohlédnout zprávy o účasti obyvatel jejího rodného města v místních hlasováních. Na seznamu žena uviděla jména tří mužů. Každý z nich sdílel narozeniny se ženou. Karen nezbylo než zkontrolovat všechny tři.

Pak se Warnerové dostalo do očí známé jméno Mike Jackman. Karen chodila s tímhle mužem na střední a dokonce se přátelila na Facebooku. Možná je Jackman je tím ztraceným dvojčetem.

Mike Jackman a Karen Warnerová / Zdroj: medialeaks.ru

Karen hned kontaktovala Mikea a vyprávěla mu svůj příběh. Jak se ukázalo, muž byl také jako dítě adoptován, a tak se oni rozhodli udělat test DNA. A výsledek byl pozitivní!

„Nevěděl jsem, že mám sestru, natož dvojče. Teď je prázdnota v mém životě naplněna, i když jsem o její existenci ani netušil,“ přiznal Mike.

Příbuzní navíc nebyli jen spolužáci, ale několik let žili v pár domech od sebe. Nyní šťastný bratr a sestra, kteří se konečně spojili, komunikují a dohánějí ztracený čas.

PSALI JSME: „JE TO VELKÁ NEOBVYKLOST“ : BRATŘI BLÍŽENCI SE OŽENILI NA SESTRÁCH BLÍŽENCŮ, A U NICH SE NARODILI BLÍŽENCI

PŘIPOMÍNÁME: “JSEM STARŠÍ O 87 DNŮ”: SESTRY BLÍŽENCI Z KNIHY REKORDŮ GUINESSOVA

Share