Žena zhubla o 20 kilo díky pizze a hranolkům: mělo to ale jednu podmínku

Obyvatelka Austrálie Bree Lenehan jí své milované nezdravé jídlo: pizzu, nachos, tacos a hranolky. Ale zdá se, že její tělo si toho všeho nevšimá. Ve skutečnosti za poslední dva roky Bree zhubla 20 kilogramů.

Cesta Bree ke zdraví začala v roce 2019, kdy si uvědomila, že je posedlá hubnutím, píše The Sun. Něco cvaklo v mysli dívky a přemýšlela, že mít dobré zdraví je mnohem důležitější než jíst chutné jídlo.

Bree Lenehan / Zdroj: medialeaks.ru

„Ignorovala jsem přirozené tělesné signály, ignorovala hlad. Začala jsem mít problémy se zdravím. Dokonce jsem se bála i společenských akcí, abych něco nesnědla. Vše ve snaze zůstat štíhlá.“

Pak ale Bree nechala nekonečné diety a hladovky a rozhodla se vrátit všechny zakázané lahůdky do svého života. Ale jen s jednou důležitou podmínkou.

Bree Lenehan / Zdroj: medialeaks.ru

Bree vyměnila chipsy a nachos (což bylo její hlavní občerstvení vždy a všude) za rýžové chleby s kořením a pop Korn. Místo základu na pizzu začala používat batáty. Dělá z něj také výborné hranolky.

„Batáty, sýry, rajčata, bazalka, červená cibule a omáčky. Přísady lze měnit podle chuti. Půl hodiny v troubě a užitečná náhražka pizzy s identickou chutí je připravena!“

Jídlo, které si Bree připravuje / Zdroj: medialeaks.ru

Bree si myslí, že velký objem je klíčem ke všemu. Tak nazývá potraviny, které vás nasytí na delší dobu, ale zároveň snižují denní příjem kalorií. Často se ukazuje, že hubnoucí skutečně jí víc, proto se to tak nazývá.

Bree Lenehan / Zdroj: medialeaks.ru

Podnikatelka nyní propaguje zdravý životní styl v TikToku, kde vypráví, jak změnila svůj život. Bez rozpaků předvádí svou neuvěřitelnou transformaci těla, když se ukazuje ve svém starém oblečení.

https://www.tiktok.com/@breelenehan/video/6929436937929379073?lang=en&is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

Blogerka se nebojí ukázat strie nebo nedokonale ploché břicho. Po všech zdravotních problémech je přesvědčena, že mnoho vad těla je odpuštěno, pokud funguje jak má.<

PSALI JSME: MAMINKA NA NI MŮŽE BÝT PYŠNÁ: JAK VYPADÁ DCERA KATE WINSLETOVÉ, KTERÁ JDE VE STOPÁCH SLAVNÉ MATKY

PŘIPOMÍNÁME: „ČEKALA JSEM 20 LET“: ŽENA PORODILA SVÉ PRVNÍ DÍTĚ NĚKOLIK MĚSÍCŮ PŘED SVÝMI 50. NAROZENINAMI

Share