Žena vychovala 600 dětí a říká, že je miluje „jako své vlastní“

Výchova i jednoho dítěte může být pro každého rodiče náročná a tato žena z americké Iowy vychovávala více než 600 dětí téměř 50 let.

Linda Herringová a její děti / Zdroj: youtube.com

Pětasedmdesátiletá Linda Herringová od 70. let minulého století neúnavně poskytuje jídlo, oblečení, lékařskou péči a samozřejmě lásku stovkám pěstounských dětí.

Když Herringová začala vychovávat děti, dokázala to skloubit s péčí o seniory, prací nočního hlídače v místní škole a dobrovolnictvím. Po několik desetiletí zůstala dobrovolnou záchranářkou.

Linda Herringová a její děti / Zdroj: youtube.com

Ze stovek pěstounských dětí, které Linda Herringová přijala pod svá křídla, jich mnoho trpělo různými nemocemi a mělo speciální potřeby, ale to ženu nikdy nezastavilo. Linda pečovala především o malé děti a děti se speciálními zdravotními potřebami. V garáži měla desítky krabic s oblečením, označených podle velikosti a pohlaví. Nikdo se nemusel bát, že by dítě u Lindy zůstalo bez oblečení, i když přišlo jen s tím, co mělo na sobě.

Linda Herringová a její děti / Zdroj: youtube.com

Anthony Herring, kterému byly tři roky, když ho Linda adoptovala, říká, že je těžké popsat její vliv slovy: „Tyto děti byly obvykle odebrány z nefunkčních rodin a ona se jich ujala, dala jim teplou postel, čisté oblečení, teplé jídlo a lásku.“

Linda Herringová / Zdroj: youtube.com

„Ze všech sil se snažila udržet rodiny pohromadě. Neoddělovat bratry a sestry. Pomohla biologickým rodičům se změnit, aby mohli získat své děti zpět. Na stěně v obývacím pokoji má fotografie všech dětí, které vychovala.“

Linda Herringová a její přítelkyně / Zdroj: youtube.com

Pět biologických dětí Lindy Herringové a tři její vnoučata pokračují v její díle i v současnosti.

„Všechny jsem je milovala, jako by to byly moje vlastní děti,“ říká Linda. V říjnu 2019 se Linda kvůli zdravotním problémům rozhodla skončit. A tento týden ji ocenila dozorčí rada okresu Johnson.

Dokázali byste vychovávat cizí děti?

PSALI JSME: BABIČKA SE ROZHODLA POMSTÍT SVÉMU VNUKOVI, KTERÝ SE O NI ODMÍTL STARAT

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE RODIČE SYNOVY PŘÍTELKYNĚ DOZVĚDĚLI, ŽE MU CHCEME KOUPIT BYT, ZAČALI HO POPOHÁNĚT KE SVATBĚ

Share