Žena si velmi přála krásné a dlouhé řasy: Našla se jedna mistryně, která jí je udělala, ale dostala za to jen kritiku

Majitelka kosmetického salonu Victoria Ramirezová z Kalifornie popsala v TikToku, jak splnila sen klientky. Ta byla, ke své smůle, majitelkou velmi tenkých a krátkých řas. Žena se snažila napravit situaci sama pomocí kosmetiky a vitamínů, ale výsledek to nepřineslo.

Kosmetička splnila sen klientky / Zdroj: medialeaks.ru

Současně s dívkou odmítli pracovat všichni mistři kosmetických salonů. Odborníci tvrdili, že řasy klientky jsou příliš krátké a tenké, aby postup prodlužovaní řas byl úspěšný.

Victoria, když slyšela příběh dámy, pochopila: je to výzva. Majitelka slíbila klientce, že situaci napraví a splní její sen.

Kosmetička splnila sen klientky / Zdroj: medialeaks.ru

Nakonec návštěvnice kosmetického salonu The Lash Addict Boutique, který patří Victorii, vyšla z něj s jasným vzhledem a se slzami radosti v očích.

Victoria se zase rozhodla, že tím, že udělala klientce nové řasy, přehrála a zničila kolegy.

„Pokud jste nudný, nemáte v sobě ani štětku odvahy a nemůžete vyhovět klientce, prostě to přiznejte,“ píše se v podpisu k videu.

Kosmetička splnila sen klientky / Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že to, co sloužilo jako důvod k hrdosti mistryně, se mnoha uživatelům zdálo jako velký neúspěch.

Takovými řasy se klidně může uklízet doma.

Zdálo se mi to, nebo jste ve videu předvedla dvě chlupaté housenky?

Když do komentování se zapojili kolegyně Viktorie, byl vynesený konečný verdikt. Kosmetologové, kteří odmítli klientce, měli pravdu.

Mistryně prodlužování řas je zde. Ona může ztratit i to, co měla. Umělé řasy jsou příliš těžké pro její přírodní, mohou prostě nevydržet takovou zátěž.

https://www.tiktok.com/@victoriaj.ramirez/video/6970704344031317254?lang=en&is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

PSALI JSME: ŽENICH UTEKL ZE SVATBY KVŮLI JEDNOMU JÍDLU: O CO SE JEDNÁ

PŘIPOMÍNÁME: „MÁLEM JSEM DOSTALA INFARKT“: DÍVKA NA TŘI MĚSÍCE OPUSTILA DOMOV, KDYŽ SE ALE VRÁTILA, ČEKALO NA NI PŘEKVAPENÍ

Share