Žena si pro své psy postavila luxusní dům: Závidí jim to dokonce i lidé

Všichni majitelé domácích zvířat se snaží poskytnout svým mazlíčkům to nejlepší – jídlo, dobroty, hračky a lásku. Ale americká blogerka Chip Girl šla dál a postavila pro své psy samostatný luxusní dům.

Šťastný pes / Zdroj: TikTok

Není to budka ani miniaturní domek, jak by se mohlo zpočátku zdát, ale skutečný dům, kde by lidé mohli pohodlně žít. Je zmenšenou kopií obydlí majitelů dvou zlatých retrívrů.

Dům má dvě patra. Je vybaven velkými okny a balkonem. Uvnitř je vánoční výzdoba, pestrý nábytek, houpací síť, televize, mini lednice a další spotřebiče. Vrcholem domu je skluzavka, po které pejskové můžou sestoupit z balkonu druhého patra do dvora.

Šťastný pes / Zdroj: pets.24tv.ua

Už první video, ve kterém Chip Girl předvedla život svých miláčků, šokovalo síť. V něm ukázala, jak ráno chodí do domu probudit psy. Video získalo více než 68 milionů zhlédnutí.

@chipgirlhere

Reply to @julia_pagliarulo

♬ Cooking – Oleg Kirilkov

Názory uživatelů tiktoku se rozdělily. Část z nich obdivovala ženu a její lásku ke svým miláčkům, zatímco jiní nazývali samostatný domov pro psy zbytečným utracením peněz, které by mohly být využity s větším přínosem.

Byli mezi komentátory i ti, kteří psům záviděli. V žertu nebo vážně se ptali, jestli psi nehledají nájemníka nebo chůvu, která s nimi bude bydlet. Někteří se dokonce nabídli i pro roli dalšího mazlíčka ženy.

Samozřejmě, předplatitelé blogerky se zajímali o různé detaily psího bydlení. Takže v následujícím videu Chip Girl ukázala:

Co je uvnitř domu retrívrů

@chipgirlhere

Reply to @katiemarieconnelly

♬ Cooking – Oleg Kirilkov

A takhle psi sjíždějí ze skluzavky

@chipgirlhere

♬ Blue Blood – Heinz Kiessling & Various Artists

Tak rozdělují prostor

@chipgirlhere

Reply to @annajacksxnn

♬ Cooking – Oleg Kirilkov

A tak se připravují na spánek

@chipgirlhere

@chippup now accepting roommate applications

♬ Cooking – Oleg Kirilkov

Přestože mají v domě retrívrů vše potřebné pro pohodlný život, netráví tam tolik času, jak by se mohlo zdát. Většinu dne hrají venku nebo je ve velkém domě svých majitelů.

PSALI JSME: CÍTIL NEBEZPEČÍ: PES ZACHRÁNIL ŽIVOT DEVÍTIMĚSÍČNÍ HOLČIČCE

PŘIPOMÍNÁME: SNĚDL MORČATA SOUSEDKY: KOUPENÝ HUSKY NEBYL PES

Share