Žena si objednala vánoční stromek na internetu: To, co ale dostala vypadalo poněkud jinak, než v reklamě

Devětačtyřicetiletá Britka Paulette Alexander byla nadšena, když uviděla neuvěřitelný umělý vánoční stromek na dálkové ovládání. Žena se dlouho nerozmýšlela a zaplatila za něj 30 liber.

Stromeček / Zdroj: life.24tv.ua

Reklama tvrdila, že umělý stromek je velmi snadné instalovat, instalace trvá asi 5 minut času. A také stromek se sám „zvedal“ pomocí dálkového ovladače. Příslušné video jeden z místních e-shopů zveřejnil na sociálních sítích.

Paulette Alexander / Zdroj: life.24tv.ua

Ale očekávání se nesplnila. Když Paulette balíček otevřela, byla upřímně šokována. Ona obdržela jen jednu větvičku, která vypadala dost špatně.

To, co si chtěla objednat Paulette / Zdroj: life.24tv.ua

„Objednala jsem si vánoční stromek. A tohle jsem dostala. Nemůžu se přestat smát. Asi jen sundali větev ze stromu a mysleli si, že budu šťastná,“ vypráví Paulette.

To, co si chtěla objednat Paulette / Zdroj: life.24tv.ua

Britka byla zklamaná, protože chtěla svému manželovi připravit překvapení. V nejbližší době on bude muset na operaci mozku. A domu se má vrátit právě v době vánočních svátků. Luxusní stromeček by mu proto zvedl náladu.

To, co obdržela Paulette / Zdroj: life.24tv.ua

Žena se snaží nezlobit. Zavolala do e-shopu s požadavkem, aby jí peníze vrátil. Tam se nyní snaží řešit nepříjemnou situaci. Paulette si zboží opakovaně objednávala na sociálních sítích, ale jen tentokrát měla smůlu.

PSALI JSME: BLOGER DAROVAL SVÉ MILOVANÉ OBŘÍ KYTICI Z PENĚZ: O JAKOU ČÁSTKU SE JEDNÁ

PŘIPOMÍNÁME: STAČÍ ZALÍT ORCHIDEJ CITRONOVOU VODOU A ONA SE DOSLOVA OŽIVÍ

Share