Žena se bála, aby ji neopustil manžel a se svým vzhledem rozhodla experimentovat: Když ji uviděl po proměně, otevřel ústa а nepoznal svou vlastní manželku

Žena se rozhodla experimentovat kvůli muži, který jí nevěnoval pozornost. Po rukou slavného stylisty se dozvěděl, že bydlí se skutečnou krásou.

Žena a muž/Zdroj: odnaminyta.com

Mary Johnson si všimla, že její manžel jí nevěnuje pozornost. Roky života tlumily pocity manželského páru, a tak se žena rozhodla jednat.

Obdivovala práci stylisty Christophera Hopkinse, který po čtyřiceti letech rozdával štěstí ženám. Slavný kadeřník a vizážista přeměnil dámy tak, že je jejich příbuzní prostě nespoznali. Mary se tedy obrátila na specialistu, aby jí pomohla znovu získat její krásu. Mimochodem, muž šel s ní a čekal na gauči.

Žena/Zdroj: odnaminyta.com

Proces změny byl natočen na kameru, aby se dalo porovnat jak vzhled, tak duševní stav ženy. Prvních pár minut byla Mary v rozpacích, oči jí zablikaly, ale brzy se její hlas stal sebevědomým a hlasitým a v očích se jí objevil záblesk.

Stylista udělal z ženy skutečnou krásu. Je jasné, že se začala mít ráda. Mary se usmála, podívala se na sebe a stala se otevřenější. Tok pozitivní energie je cítit i přes obrazovku. Žena se velmi zajímala o to, jak zareaguje její manžel.

Žena/Zdroj: odnaminyta.com

Jakmile vstoupila do jeho pokoje, otevřel ústa.  V tu chvíli mohl říct jen: „Wow!“

Muž/Zdroj: odnaminyta.com

Nyní bude určitě obdivovat svou krásnou manželku. O takovou manželku musí být postaráno. Stačí se podívat na to, jak se muž dívá na stylistu.

Žena a muží/Zdroj: odnaminyta.com

Žena/Zdroj: odnaminyta.com

PSALI JSME: DCERA SE VRÁTILA ZE ŠKOLY A OTEC NEMOHL UVĚŘIT VLASTNÍM OČÍM: MĚLA ÚPLNĚ JINÝ ÚČES

PŘIPOMÍNÁME: BLONDÝNA S DLOUHÝMI VLASY: VLAĎKA ERBOVÁ PŘEKVAPILA SVÉ FANOUŠKY NOVÝM ÚČESEM

Share