Žena porodila své čtrnácté dítě a její nejstarší dcera učinila prohlášení o své rodině

Nejstarší dcera Olgy jménem Jevgenija na sociálních sítích vyprávěla o životě své velké rodiny. 29. ledna porodila Olga dívku, která se stala 14. dítětem v rodině. Nejstarší z dětí je o 26 let starší než ona. Poté, co byly zveřejněny informace o radostné události v životě rodiny, bylo toto téma aktivně diskutováno na sociálních sítích.

Olga / Zdroj: styler.rbc.ua

Uživatelé webu zahájili celou diskusi: někteří upřímně poblahopřáli matce, ale jiní začali vůči ženě a její rodině mluvit negativně: „proč potřebuje tolik dětí“ a „porodí a poté budou žádat o pomoc“.

Olga / Zdroj: styler.rbc.ua

26letá Jevgenija, která je nejstarší dcerou matky 14 dětí, učinila prohlášení na obranu své přátelské rodiny:

„Než napíšete jakékoli ohavnosti, přečtěte si více o této rodině. A je v pořádku, že otec této rodiny zahájil své malé a výnosné podnikání od nuly a poctivě platí daně a živí rodinu, zatímco většina z vás pracuje neoficiálně a neplatí daně. V této rodině každý jí chutné jídlo a má dobré a nové oblečení každou sezónu!

Jevgenija / Zdroj: live41media.com

V této rodině mají starší děti dobrou práci a plat! Bojíte se, že pak tyto děti budete podporovat, pokud jejich rodiče nebudou mít čas postavit je na vlastní nohy? A já vám odpovím: starší nenechají své mladší bratry a sestry urazit!

Víte, proč to píšu s takovou jistotou? Protože jsem v této rodině vyrostla. A jsem hrdá na to, že jsem v této rodině nejstarší, a nenechám urážet svoji rodinu a své mladší!!!“ píše Jevgenija.

Velká rodina / Zdroj: styler.rbc.ua

Jevgenija již založila rodinu. Nyní pracuje jako návrhářka večerních šatů. Dívka vřele se chová ke své rodině a velmi miluje své sestry a bratry.

PSALI JSME: ŽENĚ JE 23 LET A JE MATKOU 11 DĚTÍ: A ONA PLÁNUJE MÍT JEŠTĚ VÍCE DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MATKA PĚTI DĚTÍ, MEZI NIMIŽ JSOU I ČTYŘČATA, SDÍLELA VIDEO O SVÉM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

Share