Žena našla starý dopis v lahvi, která byla na dně jezera téměř 100 let: Co v tom dopise bylo napsáno

Američanka Jennifer Dawker uspořádá výlety na jedno z největších amerických a kanadských jezer Huron. Jednou musela umýt okna na lodi, takže žena byla nucena se potápět pod vodu. Během jednoho z ponorů náhodou našla starou zelenou lahev, která vypadala jako obyčejný odpad.

Žena našla na dně jezera dopis / Zdroj: life.24tv.ua

Následně Jennifer uviděla, že uvnitř lahve byl dopis. Byl krásně zachovalý, vzhledem k tomu, kolik mu je let.

„Pokud jste našli tento dopis, vraťte lahev Georgi Morrowovi z Sheboyganu v Michiganu a řekněte nám, kde jste našli ten vzkaz. Srpen 1926, “ bylo napsáno v dopise.

Žena to napsala na Facebooku. Ona velmi doufala, že najde autora dopisu, nebo alespoň jeho příbuzné, aby dopis vrátila. Samozřejmě, že šancí bylo málo. Ale příběh má své pokračování!

„Tak se podívejte, co jsem našla, když jsem uklízela odpadky… Zná někdo George Morrowa, který by to napsal v roce 1926, nebo členy jeho rodiny,“ stálo v poznámce.

Příběh se na sociální síti se stal velmi populární. Tento příspěvek byl sdílený více než 106 tisíc krát! Následně se vnímavým lidem podařilo najít další informace o tajemném Georgi Morrowovi: ukázalo se, že se narodil v roce 1908 – uživatelé našli jeho registrační kartu.

O pár dní později sama Jennifer napsala, že se jí podařilo najít potomky George Morrowa! Podle zdroje WKFR muž zemřel už v roce 1995. Jennifer se však podařilo vypátrat jeho dceru Michelle.

„Díky vaší pomoci jsme se mohli spojit s dcerou George Morrowa, Michelle Primo! Jakou úžasnou událostí byla naše dnešní konverzace v Zoom. Těšíme se, že Michelle uvidíme na palubě naší lodi letos v září. Michelle říkala, že by byla ráda, kdybychom všem našim cestujícím ukázali vzkaz a lahev jejího otce… Moc děkuji všem, kteří nám pomohli spojit se s Michelle,“ napsala Jennifer.

PSALI JSME: 10 PŘÍKLADŮ „ÚŽASNÉHO“ MAKE-UPU, KTERÝ ROZESMÁL SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA NARAZILA NA VZKAZ VE SVATEBNÍCH ŠATECH ZE SECOND HANDU: CO BYLO NAPSÁNO V TOM VZKAZU

Share