Žena, kterou nikdo nikdy neviděl: Jak Columbová manželka vypadá ve skutečnosti

Známý herec Peter Falk ztvárnil hlavní role poručíka ve velmi populárním seriálu 20.století Colombo. V němž téměř v každém dílu mluvil o své milované manželce, ale nikdo z diváků ji nikdy neviděl.

Peter Falk/Zdroj: youtube.com

Skutečná manželka Falka Shera také hrála v seriálu, ale ztvárnila v několika dílech jinou roli. Na rozdíl od seriálu Shera se moc často ukazovala na veřejnosti se svým partnerem a dokonce je s nim ve dlouholetém vztahu.

První manželku měl v roce 1960, a byla to jeho spolužačka a klavíristka Alyce Mayo, se kterou slavný herec adoptoval dvě dcerky. S níž Falk žil celých 16.let.

Peter Falk a Shera Danese/Zdroj: onlymen.cz

Jeho druhou manželkou se stala Shera Danese. Herec se s nim poprvé setkal během natáčení a hned se do ni zamiloval. Shera je o 20 let mladší, ale Falku to vůbec nevadilo.

Manželství slavného herce nikdy nebylo ideální, protože pár se moc často hádal a dokonce Share dvakrát podávala zadost o rozvod. Jejich vztah se uklidnil a do roku 2008 žili spolu a byli moc šťastní.

Shera Danese/Zdroj: youtube.com

Ve stejném rodina herce uvedla, že Peter má Alzheimerovou nemoc, a v roce 2011 kvůli níž slavný herec zemřel. Shera zdědila celý majetek slavného herce, kvůli čemuž se vztahy s jeho adoptovanými dcerami zhoršily.

Jedna z nich obvinila Shera, že se nestarala o Peteru během jeho posledních roku života, ale soud prohrála.

Shera Danese/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: SPOKOJENÉ MANŽELSTVÍ: JAK VYPADÁ RODINA SLAVNÉ HEREČKY VELKOLEPÉHO STOLETÍ

PŘIPOMINAME: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ ZHUBLA A VŠE NA NÍ PLANDÁ: CO SE STALO Z HEREČKOU

Share